Będzie wojna? Celebrytka ostro o Popku, na pewno się wścieknie

Będzie wojna? Celebrytka ostro o Popku, na pewno się wścieknie

O udziale Popka w "Tańcu z Gwiazdami" huczą wszystkie media w kraju. Idol młodzieży i zmora rodziców bierze udział w popularnym show i budzi tym ogromne emocje. Teraz celebrytka ostro wypowiedziała się na jego temat. Czy Popek uzna to za początek wojny?

Udział Popka w "Tańcu z Gwiazdami" wywołuje w ludziach ogromne emocje. Jedni gorąco popierają jego taneczne zmagania, inni krytykują i samego uczestnika i stację telewizyjną za zaproszenie go do rywalizacji. Wśród krytyków kontrowersyjnego rapera jest Karolina Korwin-Piotrowska, która słynie z tego, że nie przebiera w słowach. Jej zadaniem telewizja wchodzi jego występami w programie w rejon dość niebezpieczny.

Komentarz Karoliny Korwin-Piotrowskiej

Myślę, że momentami telewizja i w ogóle media wchodzą w taki rejon dość niebezpieczny - pokazywania patologii jako wzorca. Ja jestem przeciwko lansowaniu patologii - mówiła celebrytka, zapytana o występ rapera w "Tańcu z Gwiazdami". Popek Monster zasłynął nie tylko z kontrowersyjnych kawałków muzycznych i walk MMA, ale przede wszystkim ze swojego niecodziennego wyglądu. Jest bowiem od stóp do głów wytatuowany, jego ciało pokrywają skaryfikacje, a straszą nawet gałki oczne, które wytatuował na czarno.

Popek nie ma poczucia obciachu

- On nie ma żadnego poczucia obciachu po tym co zrobił, więc mam z tym problem, nie ukrywam. Ja lubię skruszonych przestępców, natomiast wolę, żeby oni faktycznie byli skruszeni, a nie bezczelni i butni - mówiła dalej dziennikarka. Swego czasu, kiedy Popek zaczynał pojawiać się w mediach, młodzież gimnazjalna masowo się na nim wzorowała, próbując właśnie tak wyglądać. Być może to miała na myśli Korwin-Piotrowska, gdy mówiła o lansowaniu patologii. Raper znany jest również z porywczego charakteru, dlatego słowa dziennikarki i znawczyni show biznesu z całą pewnością są w stanie go rozjuszyć. Jesteśmy ciekawi, jaka będzie jego odpowiedź na nazwanie go "patologią".

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mega wpadka w Polsacie! Czołowy dziennikarz: „K*RWA!”
  2. Słynny polski muzyk walczy o życie. Błaga o pomoc
  3. Orłoś wróci do Teleexpressu?! Przełomowa wypowiedź
Źródło: fakt.pl Następny artykuł