Wszystko wskazuje na to, że znany aktor Andrzej Grabowski będzie niedługo musiał mierzyć się z ogromnym skandalem. Już niedługo czeka nas bowiem batalia rozwodowa z jego żoną, Anitą Kruszewską. Ta ma ogromny żal do byłego ukochanego.

O tym, że Grabowski i Kruszewska nie są razem, wiadomo już było w kwietniu ubiegłego roku. Para się mocno poróżniła i od tamtego momentu, choć wciąż oficjalnie są małżeństwem, mają ze sobą niewiele wspólnego. Dlaczego jednak ich sprawa rozwodowa zaczyna się dopiero teraz? Wszystko przez to, że adwokaci pary próbowali się ze sobą dogadać, ale nic z tego nie wyszło.

Kruszewska spiera się z Grabowskim o dwie rzeczy. Pierwszą z nich jest dworek, który wybudowali pod Warszawą, jeszcze będąc razem. Warta kilka milionów złotych posiadłość szybko stała się kwestią sporną, kiedy wyszło na jaw, że Grabowski nie chce się z niej rozliczyć.

– Cały czas liczyła, że uda im się dogadać i podzielić zgodnie majątek. Kontaktowali się przez prawników, ale negocjacje nie przyniosły żadnego skutku, bo Andrzej nie chciał ustąpić. Anita liczy więc, że sąd wyda sprawiedliwy wyrok – mówi przyjaciel pary.

Drugą kwestią są alimenty, jakich Kruszewska żąda od męża. Jak bowiem mówi, kiedy przechodziła dwa udary, Grabowski nawet nie kiwnął palcem, by jej pomóc. Miał wówczas przenieść się nawet do innego lokalu, byleby z nią nie przebywać. Kruszewska żąda 800 tys. złotych, ale aktor skłonny dać jej jedynie 30 tys. złotych. Pierwsza rozprawa ma ruszyć wczesną jesienią. Bez wątpienia wokół tego rozwodu wybuchnie skandal.

źródło: wp.pl

Najlepiej zarabiający aktorzy 2017 - rankingi zaskakują!

Zobacz również