Będzie się działo! Fanatycy Macierewicza pojawią się na dzisiejszym obchodzie miesięcznicy katastrofy smoleńskiej. Chcą pokazać niezadowolenie z odwołania swojego kandydata z urzędu szefa MON.

Jarosław Kaczyński każdego 10. dnia miesiąca organizuje na Krakowskim Przedmieściu ceremonie, które mają upamiętnić tragicznie zmarłe ofiary katastrofy w Smoleńsku. Obok prezesa PiS, jak gdyby nigdy nic, pojawi się odwołany wczoraj z urzędu szefa MON, Antoni Macierewicz.

ZOBACZ TAKŻE: Macierewicz zapytany o dymisję! SZOKUJĄCA reakcja zwaliła dziennikarzy z nóg

Zwolennicy Macierewicza oburzeni

W mediach zawrzało po odwołaniu Antoniego Macierewicza. Ta decyzja nie spodobała się wielu jego zwolennikom i wyznawcom spiskowej teorii o przyczynach katastrofy smoleńskiej.

– Od razu dostałem kilka telefonów od oburzonych ludzi, którym bardzo, bardzo się to nie spodobało. Bardzo krytykowali prezydenta za to, że wymusił dymisję Antoniego Macierewicza. Byli oburzeni – powiedział w rozmowie z dziennikarzami natemat.pl Krystian Frelichowski, szef Klubu Gazety Polskiej z Bydgoszczy, w której również obchodzone są miesięcznice.

Ta miesięcznica będzie wyjątkowa. Fanatycy Macierewicza wkraczają do akcji

Ta miesięcznica zbiegła się w czasie ze zmianami w rządzie, które spotkały się z oburzeniem oddanych fanów byłego szefa MON. Zwolennicy Macierewicza uważają go za zbawcę narodu, bohatera, który w pełni poświęcił się działalności ku chwale Polski.

Wraz z odwołanym wczoraj Macierewiczem na Krakowskim Przedmieściu mają pojawić się także jego zwolennicy, którzy umówili się już przez Internet, że pojawią się na dzisiejszej miesięcznicy.

– Wszystkich rozczarowanych odejściem z rządu Antoniego Macierewicza upraszam o odczekanie z dawaniem wyrazu emocjom do jego osobistego oświadczenia. Jutro od rana uroczystości miesięcznicowe i tam możemy się spotkać – napisał jeden ze zwolenników byłego szefa MON.

Pozostaje tylko pytanie, czy oburzeni wyznawcy kultu Antoniego Macierewicza, dadzą dzisiaj upust swoim negatywnym emocjom i wywołają zamieszki. Pewnym jest, że będą skandować jego imię.

ZOBACZ TAKŻE: Córka Macierewicza przerywa milczenie! Szokujące wyznanie: Mój ojciec był…

Źródło: natemat.pl

Wielkie dymisje i nowe twarze - rekonstrukcja rządu w pigułce [ZDJĘCIA]


Miażdżąca odpowiedź internautów na rekonstrukcję rządu [MEMY]

...

Zobacz również