Będzie burza. Córka Przybylskiej mówi o alkoholowych "zabawach" ojca

Będzie burza. Córka Przybylskiej mówi o alkoholowych "zabawach" ojca

Oliwia Bieniuk, czyli córka Anny Przybylskiej jest coraz większą gwiazdą mediów społecznościowych. Teraz zrobiło się głośno w związku z wypowiedzią nastolatki o alkoholowych "zabawach" jej ojca.

Jarosław Bieniuk, były piłkarz między innymi Amici Wronki próbuje uchronić córkę przed światem show biznesu, który bywa okrutny.

Paparazzi nie dawali jej żyć

ZOBACZ TAKŻE: koniec marzeń córki Przybylskiej. Jej ojciec nie ma wątpliwości Przekonała się o tym mama Oliwii Bieniuk, uwielbiana przez Polaków artystka Anna Przybylska, której paparazzi nie dawali żyć. Mimo, że sportowiec pamięta o udręce jaką przechodziła nie żyjąca już aktorka w związku z osaczającymi ją natarczywymi fotografami i usiłuje przestrzec córkę, by skupiła się na nauce zamiast na "wielkim  świecie" tym razem sam "zapomniał się". Jarosław Bieniuk wstawił bowiem na Instagramie zdjęcie, na którym widać jak zrelaksowany spędza wolny czasu w lokalu przy lampce wina.

Rodzinna pogawędka

Zdjęcia skomentowała Oliwia Bieniuk. -  Miłej zabawy, ojcze - napisała nastolatka. Do wpisu odniósł się piłkarz. - Miłej lektury, córeczko - odpisał sportowiec. ZOBACZ TAKŻE: Szok w branży. Jarosław Bieniuk zablokował karierę córki Przybylskiej Rozmowa wskazuje na to, że nastolatka ma mocną więź ze swoim ojcem. Mimo, że Oliwia przedwcześnie straciła matkę, nie brak jej rodzinnego ciepła, które ma zapewnione dzięki ojcowskiej trosce i miłości.

Kim jest Oliwia Bieniuk?

Oliwia Bieniuk urodziła się 18 października 2002 roku. 15-latka jest córką piłkarza Jarosława Bieniuka oraz znakomitej polskiej aktorki Anny Przybylskiej. Wielu internautów pisząc o urodzie Oliwii wskazuje na jej podobieństwo do matki. Dziewczyna robi się coraz bardziej popularna w internecie. Jej wpisy są chętnie komentowane, a mimo młodego wieku dorobiła się już wielu fanów. Anna Przybylska zdobyła wielką popularność dzięki występom w serialu "Złotopolscy". Aktorka wystąpiła też w takich produkcjach jak między innymi: "Kariera Nikosia Dyzmy", "Rh+", "Daleko od noszy", "Złoty środek", czy "Bilet na księżyc". Źródło: jastrzabpost.pl, wikipedia.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu