Będą sikać na pomnik smoleński! Kaczyński dostanie zawału

Będą sikać na pomnik smoleński! Kaczyński dostanie zawału

Jarosław Kaczyński, który obecnie przebywa w szpitalu, bez wątpienia nie będzie zadowolony z nowego, kontrowersyjnego pomysłu internautów. Grupa użytkowników portali społecznościowych zdecydowała się bowiem stworzyć wydarzenie, w czasie którego planuje... oddać mocz na pomnik smoleński.

Jakiś czas temu media obiegło zdjęcie, na którym widzimy anonimowego wciąż mężczyznę, który przechytrzył policję i wszedł na szczyt Pomnika Ofiar Tragedii Smoleńskiej. Jak się jednak okazało, internauci postanowili się posunąć jeszcze dalej w kolejnych sposobach okazywania swej pogardy wobec monumentu.

Polacy zniszczą pomnik smoleński?

Na Twitterze odnaleźć można bowiem wiele postów związanych bezpośrednio z akcją "Odlej Się Na Smoleńską Klatkę Schodową". Skąd wziął się pomysł na oddanie moczu w pobliżu pomnika smoleńskiego i jak ma przebiec wydarzenie? - Mocz oddajemy na chodnik, nie bezpośrednio na granitowego kloca. Na tej SAMOWOLCE BUDOWLANEJ - obecna, bolszewicka władza umieściła ORŁA, który jest święty, a którego ona zbrukała - napisał jeden z internautów, próbując zapewnić tym samym o swych patriotycznych pobudkach.

Zadziwiający pomysł grupy obywateli

Nie wiadomo, jak organizatorzy wyobrażają sobie przebieg akcji. Zbulwersowała ona wielu internautów, wśród których znaleźli się także przeciwnicy obecnych władz, uważający pomysł za prawdziwą przesadę. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Protestujący zostaną siłą wyniesieni z Sejmu?! „Torby mamy spakowane”
  2. Gigantyczne zarobki marszałka Senatu. Pokazał oświadczenie majątkowe
  3. Prof. Gadacz: Pawłowicz niech zacznie się myć, bo to ona śmierdzi. Jej smród rozchodzi się po całej Polsce
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News