PRZYSPIESZONE WYBORY wstrząsną Polską?! Polityk PiS się wygadał

PRZYSPIESZONE WYBORY wstrząsną Polską?! Polityk PiS się wygadał Źródło:

Od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się doniesienia o zbliżających się rzekomo przedterminowych wyborach. Czy są one prawdziwe? Polityk PiS wreszcie się wygadał!

Jacek Sasin odpowiedział w radiowej Trójce na wiele nurtujących obywateli pytań. Odniósł się między innymi do wieści o ewentualnych przyspieszonych wyborach w bardzo stanowczy sposób. - Chcemy rządzić do końca kadencji. Obiecaliśmy Polakom realizację programu PiS, będziemy go realizować przez pełne cztery lata. Mamy bardzo stabilną większość - stwierdził szef Komitetu Stałego Rady Ministrów. ZOBACZ TAKŻE: Przerażająca doniesienia! Ktoś morduje sędziów Trybunału Konstytucyjnego?!

Co na to opozycja?

Sasin odniósł się także do postawy przeciwników PiS w całej sprawie. Powiedział, że "temat ten jest wygodny dla opozycji, która próbuje odwrócić uwagę od ostatnich wydarzeń w Sejmie". Tym samym polityk stanowczo odciął się od kontrowersyjnych doniesień. Przedstawiciele przeciwnych obozowi rządzącemu środowisk nie skomentowali jeszcze jego słów. ZOBACZ TAKŻE: DYMISJA! Minister PiS OSKARŻYŁA Kaczyńskiego o Smoleńsk
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News