Będą pokazywać "chamów z Warszafki". Pierwszy film to hit sieci (video)

Będą pokazywać "chamów z Warszafki". Pierwszy film to hit sieci (video) Źródło: fot. youtube.com/warszafapostolicy

Twórcy kanały "Warszafka Po Stolicy" postanowili pokazać całej Polsce chamstwo pojawiające się w naszej stolicy. Ich pierwszy film okazał się strzałem w dziesiątkę, bije rekordy popularności a także kontrowersje i skrajne emocje.

Coraz większą popularność zdobywa pierwszy film "Warszafki Po Stolicy", którego twórcy zdecydowali się pokazać chamstwo jakie panuje w Warszawie.

W krótkim nagraniu, które obejrzało już blisko 160 tys. osób, możemy zobaczyć jak na jednej z warszawskich ulic dochodzi do sporu pomiędzy dwoma kierowcami.

Jeden z nich, wyraźnie agresywny i pewny swojej pozycji stereotypowy mięśniak z mercedesu wychodzi z auta i żąda groźbami od drugiego, by zjechał mu z drogi. Gdy to nie pomaga, próbuje zastraszyć kierowcę symulując stłuczkę. Drugi kierowca w końcu ustępuje.

 - I co chłopie? Ryj rozjebać ci, kurwa? Wypierdalaj na wieś do siebie, kurwa! - mówi po wszystkim "cham z Warszawy" do kierowcy.

https://www.youtube.com/watch?v=N_0BQn_vDK4 Jak przekonują twórcy kanału, takich sytuacji uwiecznionych na filmie mają o wiele więcej i będą je regularnie publikować. Jak myślicie, jest to dobry sposób na walkę z chamstwem?

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

bh, źródło: youtube
Następny artykuł