Będą chcieli usunąć to zdjęcie. Podniecony Duda patrzy na majtki rozkraczonych tancerek

Będą chcieli usunąć to zdjęcie. Podniecony Duda patrzy na majtki rozkraczonych tancerek

To najprawdopodobniej najbardziej "memiczne" zdjęcie w dziejach internetu. Nic więc dziwnego, że rozprzestrzenia się po sieci z prędkością światła.

Fotografia wykonana została w związku z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Na uroczystości obecny był prezydent Andrzej Duda. Towarzyszyli mu również między innymi politycy  Krzysztof Szczerski oraz Ryszard Czarnecki. Biskup Marian Florczyk oraz związkowiec Piotr Duda.

Andrzej Duda "wgapia się" w tancerki

ZOBACZ TAKŻE: Prezydent Duda jest uzależniony. Jego ludzie robią wszystko, żeby to ukryć Tym co tak rozpaliło internet jest reakcja panów na występ taneczny gimnastyczek artystycznych. Polskim oficjelom oczy wręcz wychodziły na wierzch. W sieci ruszyła lawina komentarzy, której już nikt nie zatrzyma.

Internet komentuje

ZOBACZ TAKŻE: Prezydent Andrzej Duda ogłosi decyzje ws. ustawy o IPN - Prezydent Duda z chęcią ogląda wygięte dziewczęce uda. W domu zazdrosna żona Agata. Zazdrosna, bo nie umie takiego szpagata - ironizował jeden z internautów. - Odczuwam dziwny dyskomfort, patrząc na to zdjęcie - wtóruje kolejny użytkownik sieci. - Oficjele, a w środku siedzący ksiądz się temu przyglądają... Zrobili sobie widowisko, przecież PiS, Kościół i Duda zawsze walczyli z golizną, nieprzyzwoitym zachowaniem, tylko zachowanie zgodne z nauką kościoła... A tu masz... Same gołe tyłki i chłopy zadowolone - oburza się kolejna internautka. Andrzej Duda Fot. Facebook.com/Polska w dużych dawkach Źródło: natemat.pl/facebook.com Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu