David Beckham jest ojcem czwórki pociech. Piłkarz nigdy nie ukrywał swojego przywiązania do dzieci i często publicznie okazuje im uczucia. Ostatnie, udostępnione przez niego zdjęcie zostało przez wiele osób uznane za przesadę.

Beckham opublikował za pośrednictwem Instagrama fotografię, na której całuje w usta swoją córkę. Zdjęcie zostało zrobione podczas wycieczki piłkarza z 5-letnią Harper Beckham do Tanzanii.

Z pozoru niewinny kadr przez niektóre osoby został odebrany, jako niesmaczny. W internecie pojawiły się nawet głosy, kojarzące zachowanie Beckhama z zachowaniami.. pedofilskimi.

David, całowanie swojej córki w usta jest złe – napisał jeden z internautów.

Szczerze mówiąc, całowanie swojej córki w usta jest dziwne – wtórował mu inny.

Podobne zdjęcie opublikowała swego czasu żona piłkarza, Victoria Beckham. Projektantka mody całowała na nim córkę w jej 5. urodziny.

Nie wszyscy internauci byli zniesmaczeni zdjęciem. Część z nich wyrażała podziw dla przywiązania Beckhama do córki i oburzenie dla tych, którzy krytykują piłkarza.

Jest coś bardzo chorego w tym, że niektórzy widzą w tym zdjęciu coś innego niż czystą i piękną miłość między rodzicem i dzieckiem, całującymi się w usta. W jakim chorym świecie żyjemy – napisał jeden z internautów.

Zobacz również