David Beckham uchodzi za człowieka bardzo rodzinnego. Jego małżeństwo z Victorią określane jest czasami małżeństwem idealnym. Nic dziwnego, doczekali się w końcu czwórki dzieci, z których najmłodsza córka owinęła sobie tatusia wokół palca.

Beckhamowie chętnie dzielą się swoim życiem rodzinnym w mediach społecznościowych. Podobnie jest w tym przypadku. Zdjęcie, które wrzucił były piłkarz na swojego Instagrama zrobiło furorę.

Na zdjęciu widać sportowca przy zamku z klocków Lego. Podpis fotografii sugeruje, że budowla powstała specjalnie dla najmłodszej córki państwa Beckhamów.

– Skończone o 1 w nocy. Ktoś będzie miał miłą niespodziankę rano – podpisał zdjęcie piłkarz, dodając do tego „zzzzzzzzzz” świadczące, że wybiera się spać.

Mało prawdopodobne, że zamek zbudowany został dla któregoś z synów, bowiem najmłodszy z nich ma już 12 lat. Poza tym, co widać na zdjęciu, jest to zamek znany z filmów Disneya i, sądząc po figurkach, raczej nie jest zaplanowany, jako zabawka dla chłopców.

Zdjęcie zebrało już ponad 1,5 mln „lajków”. Zostało też skomentowane ponad 10 tysięcy razy. David Beckham znów zdobył serca swoich fanów. Fotografia obiegła całą sieć i rozpisują się o niej media. Dziennikarze podkreślają, że 6-letnia Harper Seven owinęła sobie tatę wokół palca i gotów jest zrobić dla niej wszystko.

Beckhamowie słynął ze swojej rodzinności. Chętnie chwalą się w mediach społecznościowych swoimi dziećmi. Piłkarz czerpie zapewne wzorce z własnego ojca, któremu niedawno, także za pomocą Instagrama, składał życzenia urodzinowe.

...

Zobacz również

instagram.com/davidbeckham/