Beata Tyszkiewicz zszokowana decyzją córki. "Omal nie straciła przytomności"

Beata Tyszkiewicz zszokowana decyzją córki. "Omal nie straciła przytomności" Źródło: Fot. YouTube

Beata Tyszkiewicz była zmuszona przeżyć niezwykle trudne chwile. Kontrowersyjna decyzja, którą podjęła jej córka, wstrząsnęła życiem artystki. Co się wydarzyło?

Pomimo upływu lat Tyszkiewicz pozostaje niekwestionowaną gwiazdą i prawdziwą damą światka krajowego show-biznesu. Chociaż jej kariera może służyć za wzór młodszym aktorkom, życie prywatne artystki nie było zawsze usłane różami. Obecnie nie jest niestety inaczej. Jakiś czas temu Tyszkiewicz przeżyła bardzo smutne chwile, kiedy jej córka podjęła niezwykle trudną dla całej rodziny decyzję.

Beata Tyszkiewicz w rozpaczy

Jeszcze kilka lat temu Karolina Wajda mieszkała spokojnie w rodzinnym dworku w Głuchach. Ostatecznie zdecydowała się go jednak opuścić i zająć rozwojem kariery... na Mazurach. ZOBACZ TAKŻE: Fani wpadli w dziką furię! Twórcy M jak Miłość błagają o wybaczenie: „Przepraszamy” Córka kultowej aktorki została bowiem dyrektorem generalnym kompleksu pałacu Pacółtowo w Gierzwałdzie. Przeniosła się tam, całkowicie rezygnując z życia, które prowadziła do tej pory.

Nieoczekiwana reakcja

Co na to jej matka? Beata Tyszkiewicz miała zareagować bardzo negatywnie. Była zawiedziona faktem, iż Wajda opuszcza rodzinną posiadłość, gdyż taka decyzja może doprowadzić do zapuszczenia cennego dla artystki domu. Miała nawet być bliska utraty przytomności. ZOBACZ TAKŻE: Nowe informacje o chorobie Grabowskiego. Nie ma już wątpliwości Córka zarzeka się jednak, że niezmiennie będzie dbała o dworek i postara się utrzymać go w jak najlepszym stanie. Nie wiadomo, czy odpowiednio uspokoiło to jej znaną matkę. Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu