Co się dzieje z Tyszkiewicz? Nagle zniknęła z mediów, nie jest dobrze

Co się dzieje z Tyszkiewicz? Nagle zniknęła z mediów, nie jest dobrze Źródło: youtube.com/ Ewa Czertak

Beata Tyszkiewicz niepokoi swoich fanów. Od kiedy gwiazda zniknęła z "Tańca z Gwiazdami", jej udział w mediach i show-biznesie jest niespotykanie rzadki, wręcz żaden. Wiemy już, co aktualnie dzieje się z ikoną polskiego kina i czy istnieje jeszcze szansa, żeby się kiedykolwiek pojawiła się na ekranach.

Beata Tyszkiewicz przez kilka ostatnich miesięcy unikała kamer i spojrzeń aparatów. Arystokratka, która w przeszłości bardzo lubiła występować przed kamerą w roli aktorki, czy jurorki "Tańca z Gwiazdami" od czasu swojego zawału zdaje się unikać spojrzeń mediów, czym bardzo martwi fanów, którzy sami nie wiedzą, czym obecnie zajmuje się artystka i czy istnieje potencjalna szansa zobaczenia ją jeszcze kiedykolwiek w jakiejś roli. Najwierniejsi fani aktorki mogą być zasmuceni najnowszymi ustaleniami mediów dotyczącymi artystki.

Beata Tyszkiewicz już nigdy nie wróci do telewizji? Przygnębiające słowa aktorki

Od czasu, kiedy stan zdrowia Tyszkiewicz znacząco się pogorszył kobieta zrezygnowała z dalszego udziału w "Tańcu z Gwiazdami" i mimo próśb włodarzy Polsatu, którzy cenili sobie współpracę z arystokratką, nie zdecydowała się na powrót. Jak sama mówi, po 60 latach na planach filmowych i serialowych ma dość i już po prostu sama nie chce angażować się w przedsięwzięcia, które są wyczerpujące.

– Ja się w życiu nagrałam. Dajcie mi odpocząć [...] Moje życie jest teraz nudne i monotonne. Nic się w nim spektakularnego nie dzieje. Jestem już nudną starszą panią - powiedziała aktorka w rozmowie z Faktem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jakie są plany Tyszkiewicz na przyszłość?

Z wypowiedzi legendarnej aktorki można wywnioskować, że sama nie jest już zainteresowana show-biznesem i zamiast tego wolałaby poświęcić się zasłużonemu odpoczynkowi. Z racji swojego wieku, kobieta nie dość, że nie chce już wracać do telewizji, to myśli o spokojnej, pozbawionej ekscesów starości.

Mimo tak stanowczych deklaracji kobieta ma nadal dostawać niezliczone propozycje ze strony stacji telewizyjnych, które chciałyby, aby Beata Tyszkiewicz zagrała, chociażby w epizodzie. Sama artystka odrzuca jednak wszelakie oferty i nie ma zamiaru opowiadać o rolach, które mogłaby zagrać.

- Nie planuję tego. Nie ma tu o czym mówić. [...] To nieeleganckie mówić o czymś, co się odrzuciło - kwituje artystka.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Natalia Kukulska po latach zdradziła coś niesamowitego o Zbigniewie Wodeckim. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Dramat Poli Raksy. Legendarna aktorka w bardzo GORZKICH słowach podsumowała swoją karierę. Będziecie płakać
  3. Afera wokół żony Sławomira na festiwalu Polsatu. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, ona wystąpiła bez bluzki?!
  4. Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci
  5. Gwiazda „Big Brothera” znaleziona martwa w domu. Do dziś nie wyjaśniono jej tajemniczej śmierci
  6. Prawie rok po śmierci Kory na jaw wychodzą okropne szczegóły. Nie tak wyobrażali sobie ostatnie pożegnanie

 

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News