Beata Tyszkiewicz na skraju załamania. "DAJCIE MI ODPOCZĄĆ!"

Beata Tyszkiewicz na skraju załamania. "DAJCIE MI ODPOCZĄĆ!"

Beata Tyszkiewicz przez lata starała się nie opuszczać blasku reflektorów. Pokaźna filmografia oraz liczne występy w telewizji, w połączeniu z niezdrowymi nałogami arystokratki dały w końcu o sobie znać. Kobieta zaczęła podupadać na zdrowiu a teraz żąda spokoju!

Rok 2017 Beata Tyszkiewicz zapamięta jako czas załamania swojej świetności. Aktorka od wielu lat nie ustępowała i mocno trzymała się w show biznesie. Czas upływał jej błogo na nagraniach kolejnych edycji niekończącego się hitu telewizyjnego "Taniec z Gwiazdami". Arystokratka słynęła z przychylnych ocen wobec występujących w programie sław oraz niegasnącego od lat zamiłowania do papierosów. To najbardziej rozpoznawalne obecnie atrybuty kobiety.

Beata Tyszkiewicz nie żyje zdrowo. Papieros zawsze jej towarzyszy

Czas przestał być łaskawy i celebrytka zaczęła odczuwać konsekwencje upływających dni w towarzystwie dymu tytoniowego. W zeszłym roku dwukrotnie trafiła do szpitala z poważnymi problemami kardiologicznymi. Mimo tak poważnego stanu, za murami szpitala w Aninie, jej dłoni nie opuszczał papieros. Zaledwie kilka dni od wypisu kobieta znowu trafiła pod opiekę medyczną, tym razem tłumacząc, iż pomyliła zawał z hinduskim jedzeniem.

Ile lat ma Beata Tyszkiewicz?

Beatę od lat podziwiamy na ekranach naszych telewizorów. Mimo, iż arystokratka nie daje poznać po sobie upływu czasu maskując wiek elegancją, klasą oraz szykiem, czy tak naprawdę zastanawialiśmy się ile ma lat? Aktorka dokładnie za tydzień (14 sierpnia) świętować będzie swoje 80 urodziny. Taki wiek składnia do refleksji. Czy kobieta będzie w stanie celebrować ten dzień w charakterystycznym dla niej stylu? Ostatnie doniesienia mówią, iż Tyszkiewicz postanowiła rozstać się z nałogiem oraz zdecydowanie ograniczyć swoją obecność w mediach. Ostatecznie nie ujrzymy jej nawet we wiosennej edycji "Tańca z Gwiazdami"! O ile nie dziwić może udział w tak dużych produkcjach, biorąc pod uwagę wiek kobiety, o tyle zastanawiającym jest fakt odrzucenia przez arystokratkę propozycji wystąpień w programach śniadaniowych! Czyżby stan zdrowotny zmusił do tego celebrytke? W słowach kobiety nie brakuje rozczarowania - Moje życie jest teraz nudne i monotonne. Nic się w nim spektakularnego nie dzieje. Jestem nudna starszą panią. Ja się już w życiu nagrałam, dajcie mi odpocząć. - komentuje. Czy to koniec medialnej Beaty Tyszkiewicz?

ZOBACZ TAKŻE: Oliwia Bieniuk zaszalała w stolicy. Zmartwieni fani: "To nie za wcześnie?"

ZOBACZ TAKŻE: Sławomir brutalnie zaatakowany w bardzo ważny dzień. Mocno się zawiódł

ZOBACZ TAKŻE: WSTRZĄSAJĄCE. Ujawniono ostatnie godziny życia Kory

Beata Tyszkiewicz fot. Youtube Beata Tyszkiewicz Fot. Wikimedia Commons Beata Tyszkiewicz

 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News