Beata Tyszkiewicz potrzebuje pomocy. Walczy o zdrowie

Beata Tyszkiewicz potrzebuje pomocy. Walczy o zdrowie Źródło: Fot. YouTube/weare.pl

Beata Tyszkiewicz, wielka gwiazda polskiego filmu i show-biznesu, swoją legendę tworzy już od przeszło 60 lat. Wielka artystka zawsze podkreślała, że zachowanie i opinia damy są dla nie bardzo ważne. Dlatego właśnie pomimo wieku i problemów zdrowotnych nie przestaje zachwycać klasą, choć potrzebuje już pomocy.

Beata Tyszkiewicz zagrała w dziesiątkach filmów i seriali telewizyjnych. Młodsze pokolenia zna ją zapewne z, co prawda wyprodukowanego pod koniec lat 60., filmu "Lalka", tworzonego na podstawie lektury szkolnej autorstwa Bolesława Prusa o tym samym tytule. Odegrała w nim rolę szczególnie zapamiętanej Izabeli Łęckiej, starzejącej się panny, do której zalecał się Stanisław Wokulski, warszawski przedsiębiorca i filantrop marzący o wielkiej miłości. Zwana "Pierwszą damą polskiego filmu" Tyszkiewicz występowała na planach nowych produkcji aż do 2009 roku, kiedy wcieliła się samą siebie w 125. odcinku serialu "Niania".

Jej kariera telewizyjna zakończyła się jednak w jury programu "Taniec z gwiazdami", w którym pojawiała się od 2005 do 2010 roku. Dziś pomimo wieku i problemów ze zdrowiem nadal cieszy się nienaganną opinię i reprezentuje sobą ogromną klasę.

Aktorka przeszła przez poważne problemy zdrowotne

Przez ostatni rok Tyszkiewicz doświadczała problemów z sercem. Pomimo próśb lekarzy i rodziny nie rzucała nałogu, który w ogromnej mierze był ich przyczyną. Beata Tyszkiewicz po prostu uwielbia palić, a papierosy są częścią jej wizerunku. - Dama pije, pali i przeklina [...] nic złego w tym nie widzę - powiedziała niegdyś w jednym z wywiadów.   Zawał i dokuczające serce ostatecznie zmusiły ją jednak do ostawienia tytoniu. Dziś, jak sama mówi, prowadzi raczej nudne życie. - Moje życie jest teraz nudne i monotonne - żali się w tabloidzie. Nic się w nim spektakularnego nie dzieje. Jestem nudna starszą panią. Ja się już w życiu nagrałam, dajcie mi odpocząć - mówiła niedawno dziennikarzom "Faktu". Dziś gwiazda potrzebuje pomocy, m.in. córki Karoliny Wajdy. Nie oznacza to jednak, że Tyszkiewicz stała się niesamodzielna. Jest wręcz przeciwnie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Beata Tyszkiewicz nie traci klasy

Wiek i emerytura, choć z pewnością nudne i często smutne, nie mogą przeszkodzić damie pokroju Beaty Tyszkiewicz na zaniedbanie swojego wizerunku. Gwiazda nie spędza całych dni w domu. Ostatnio widziano ją na spacerze z ukochaną córką. Była nienagannie ubrana, uśmiechała się do paparazzich i nawet im pomachała. Rodzina zawsze była bardzo ważna dla Tyszkiewicz, która wraz z córką przeżywała ciężkie chwile na emigracji. Pomimo natłoku pracy i obowiązków utrzymała bliskie i zażyłe relacje z dziećmi, które ofiarowały jej miłość i wsparcie. - Można mi zabrać wszystko, a i tak nie będzie to miało żadnego znaczenia. Wszystko, poza moimi bliskimi - wyznała kilka lat temu magazynowi "Gala".  1. „Babka Kiepska” skrywała ogromne sekrety. Wiedziała o nich tylko jedna osoba
  2. Katarzyna Dowbor stanowczo zmienia swoje życie! Fani są mocno zaskoczeni
  3. Nie żyje wybitny polski aktor. Zmarł w totalnym zapomnieniu
  4. TO JUŻ PRAWDZIWA INWAZJA! ATAKUJĄ LUDZI I NASZE PSY
  5. Alkoreksja zagraża milionom kobiet! To poważny problem
źródło: pudelek.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu