Tyszkiewicz wróci do "Tańca z Gwiazdami"?! Jest komentarz

Tyszkiewicz wróci do "Tańca z Gwiazdami"?! Jest komentarz Źródło: Fot. YouTube/iplaTV

"Taniec z Gwiazdami" jest niekwestionowanym hitem stacji Polsat. Na jego oglądalność składa się nie tylko grono popularnych uczestników, ale także rozpoznawalne jury, którego największą gwiazdą była oczywiście Beata Tyszkiewicz. Czy aktorka powróci już wkrótce na ekrany fanów programu?

Tyszkiewicz musiała zrezygnować z udziału w kolejnej edycji programu, która właśnie się zakończyła, z powodów zdrowotnych. Artystka przeszła bowiem zawał, po którym długo wracała do siebie i odzyskiwała siły.

Beata Tyszkiewicz wróci do "TzG"?

Jakiś czas temu media plotkarskie obiegły jednak informacje, według których gwiazda ma wystąpić w kolejnej odsłonie "Tańca z Gwiazdami". Doniesienia te skomentowali już przedstawiciele telewizji Polsat. - W każdej plotce jest ziarenko prawdy. Myślę jednak, że zbyt wcześnie na takie decyzje. Na jesieni nie mamy kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami", dopiero na wiosnę zaplanowano kolejną odsłonę programu - powiedziała w rozmowie z "Onetem" Magdalena Radziszewska, reprezentująca dział PR stacji. Jak się jednak okazuje, Polsat wcale nie zamierza "zamykać furtki" Beacie Tyszkiewicz. Radziszewska dodała bowiem, że legenda ekranu jest "zawsze mile widziana w Polsacie". - Za wcześnie na takie dywagacje. Pani Beata jest zawsze mile widziana w naszej telewizji - dodała jednak przedstawicielka kanału.

Zakulisowe komentarze

Co ciekawe, na temat ewentualnego powrotu Tyszkiewicz do "Tańca z Gwiazdami" wypowiedziała się także Ola Jordan, która zastąpiła aktorkę na fotelu jurorki show. Jak mówi, już samo zasiadanie w jury na miejsce słynnej aktorki to ogromne wyróżnienie. - Wszyscy kochają panią Tyszkiewicz, a ja, taka szara myszka, zajęłam jej miejsce. To dla mnie ogromne wyróżnienie i nowe wyzwanie, a przy okazji spełniam największe marzenie moich rodziców, którzy nareszcie zobaczyli mnie w polskiej telewizji - stwierdziła tancerka. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. Afera wokół nagrania Kurdej-Szatan w wannie. „Okropne, niesmaczne”
  2. Co się stało z Chylińską? Fanów wmurowało [ZDJĘCIA]
  3. Śmierć córki polskiej aktorki 25 lat temu wstrząsnęła całym krajem. Tragiczny wypadek
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu