Beata Tyszkiewicz poważnie chora? Media wciąż spekulują nad stanem zdrowia jednej z największych polskich gwiazd. Teraz aktorka postanowiła zdementować wszystkie plotki.

Beata Tyszkiewicz zagrała u najlepszych polskich reżyserów. Epokowe kreacje, brawurowe role, niewyobrażalna sława. Później artystka chętniej brała udział w programach telewizyjnych, gdzie pełniła rolę ekspertów. Dziś ceni sobie domowy spokój.

Czy Beata Tyszkiewicz jest chora?

Zawsze była aktywna. Role w filmach przynosiły jej sławę, udział w show biznesie sympatię Polaków. To ją mogliśmy oglądać w popularnym tanecznym programie, gdzie kibicowała gwiazdom, łaskawie oceniając ich starania. Kilka miesięcy temu postanowiła ogłosić koniec pracy zawodowej. Całkowicie usunęła się z mediów. Tabloidy zasugerowały, że kobieta jest chora na raka.

Jeden z dzienników postanowił odezwać się do Tyszkiewicz z pytaniem o jej samopoczucie. Miała odpowiedzieć, że czuje się dobrze. Korzystając z okazji kobieta chciała odpowiedzieć fanom zaniepokojonym jej stanem zdrowia.

– Ja wiem, że przez ostatnie miesiące się różne rzeczy mówi, ale proszę tego nie brać na poważnie. To, że walczę z rakiem, to coś nowego, tego jeszcze nie słyszałam. Na szczęście sprawy szpitalne to już było, minęło – odpowiedziała dziennikarzom „Super Expressu”.

Okazuje się, że prowadząca przez dekady aktywny tryb życia aktorka chciałaby teraz zwyczajnie odpocząć. Plotki o jej chorobie nowotworowej ucichły.

Beata Tyszkiewicz – sylwetka

Ma osiemdziesiąt lat, mnóstwo wigoru i nieprawdopodobną karierę aktorką na koncie. Znają ją wszyscy, kochają miliony.

Zadebiutowała pod koniec lat 50-tych w „Zemście”, później zobaczyć ją mogliśmy w „Lalce”, „Nocach i dniach” czy „Seksmisji”. Piękna, zdolna, elegancka – rozpływali się reżyserzy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pierwsze objawy choroby Przybylskiej były niegroźne. Tak możesz się przed nią uchronić

W prywatnym życiu miała wiele zawirowań. Jej pierwszym mężem był wybitny reżyser Andrzej Wajda. Później postanowiła się związać z Witoldem Orzechowskim. W końcu stanęła na ślubnym kobiercu także z Jackiem Padlewskim. Ma dwie córki.

W 2017 roku doznała rozległego zawału mięśnia sercowego. Fani zamarli, gdy zaczęły spływać informacje o jej stanie. Przez wiele tygodni była hospitalizowana, na bieżąco docierały informacje o dramatycznym przebiegu jej pobytu w szpitalu. Na szczęście udało się jej przejść najgorsze.

Dziś Beata Tyszkiewicz podobno ma się dobrze. Nie wiadomo jednak, czy zgodzi się zagrać chociaż jedną, dodatkową rolę.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aktorka najpopularniejszego serialu Polsatu ze zmasakrowaną twarzą! Fani przerażeni
  2. Fani”Na Wspólnej” w wielkim smutku. Uwielbiana aktorka odchodzi po latach
  3. Rozmawianie z psem robi z ciebie wariata? Naukowcy wydali ostateczną decyzję
  4. Jakie spodnie dobrać do figury gruszki?
  5. Uwielbiana aktorka Polsatu w rozpaczy po śmierci męża. To dlatego zniknęła

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]

Czy jesteś fanem Beaty Tyszkiewicz?

Loading ... Loading ...

Zobacz również

ŹRÓDŁOpomponik.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl