Media poinformowały, że Beata Tyszkiewicz walczy z rakiem. Aktorka postanowiła rozwiać plotki

Media poinformowały, że Beata Tyszkiewicz walczy z rakiem. Aktorka postanowiła rozwiać plotki

Beata Tyszkiewicz poważnie chora? Media wciąż spekulują nad stanem zdrowia jednej z największych polskich gwiazd. Teraz aktorka postanowiła zdementować wszystkie plotki.

Beata Tyszkiewicz zagrała u najlepszych polskich reżyserów. Epokowe kreacje, brawurowe role, niewyobrażalna sława. Później artystka chętniej brała udział w programach telewizyjnych, gdzie pełniła rolę ekspertów. Dziś ceni sobie domowy spokój.

Czy Beata Tyszkiewicz jest chora?

Zawsze była aktywna. Role w filmach przynosiły jej sławę, udział w show biznesie sympatię Polaków. To ją mogliśmy oglądać w popularnym tanecznym programie, gdzie kibicowała gwiazdom, łaskawie oceniając ich starania. Kilka miesięcy temu postanowiła ogłosić koniec pracy zawodowej. Całkowicie usunęła się z mediów. Tabloidy zasugerowały, że kobieta jest chora na raka. Jeden z dzienników postanowił odezwać się do Tyszkiewicz z pytaniem o jej samopoczucie. Miała odpowiedzieć, że czuje się dobrze. Korzystając z okazji kobieta chciała odpowiedzieć fanom zaniepokojonym jej stanem zdrowia. - Ja wiem, że przez ostatnie miesiące się różne rzeczy mówi, ale proszę tego nie brać na poważnie. To, że walczę z rakiem, to coś nowego, tego jeszcze nie słyszałam. Na szczęście sprawy szpitalne to już było, minęło - odpowiedziała dziennikarzom "Super Expressu". Okazuje się, że prowadząca przez dekady aktywny tryb życia aktorka chciałaby teraz zwyczajnie odpocząć. Plotki o jej chorobie nowotworowej ucichły.

Beata Tyszkiewicz - sylwetka

Ma osiemdziesiąt lat, mnóstwo wigoru i nieprawdopodobną karierę aktorką na koncie. Znają ją wszyscy, kochają miliony. Zadebiutowała pod koniec lat 50-tych w "Zemście", później zobaczyć ją mogliśmy w "Lalce", "Nocach i dniach" czy "Seksmisji". Piękna, zdolna, elegancka - rozpływali się reżyserzy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W prywatnym życiu miała wiele zawirowań. Jej pierwszym mężem był wybitny reżyser Andrzej Wajda. Później postanowiła się związać z Witoldem Orzechowskim. W końcu stanęła na ślubnym kobiercu także z Jackiem Padlewskim. Ma dwie córki. W 2017 roku doznała rozległego zawału mięśnia sercowego. Fani zamarli, gdy zaczęły spływać informacje o jej stanie. Przez wiele tygodni była hospitalizowana, na bieżąco docierały informacje o dramatycznym przebiegu jej pobytu w szpitalu. Na szczęście udało się jej przejść najgorsze. Dziś Beata Tyszkiewicz podobno ma się dobrze. Nie wiadomo jednak, czy zgodzi się zagrać chociaż jedną, dodatkową rolę.Najlepsze newsy dnia:

  1. Aktorka najpopularniejszego serialu Polsatu ze zmasakrowaną twarzą! Fani przerażeni
  2. Fani"Na Wspólnej" w wielkim smutku. Uwielbiana aktorka odchodzi po latach
  3. Rozmawianie z psem robi z ciebie wariata? Naukowcy wydali ostateczną decyzję
  4. Jakie spodnie dobrać do figury gruszki?
  5. Uwielbiana aktorka Polsatu w rozpaczy po śmierci męża. To dlatego zniknęła
Następny artykuł