Beata Tyszkiewicz to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek filmowych i telewizyjnych. W ostatnich latach mogliśmy ją podziwiać w roli jurorki programu „Taniec z gwiazdami”, jednak od wielu miesięcy mało o niej słychać. Dziś dotarły do nas bardzo smutne informacje.

Beata Tyszkiewicz już nie wróci. Gwiazda kilka dni temu sama przyznała, że nie czuje się na siłach, by dalej występować. Z „Tańca z gwiazdami” odeszła z powodu podeszłego wieku. Jak się okazuje, w najbliższym czasie nie zamierza pokazywać się ani w telewizji, ani tym bardziej na planie filmowym.

– Nie planuję tego. Nie ma tu o czym mówić. (…) Ja się w życiu nagrałam. Dajcie mi odpocząć – powiedziała w wypowiedzi dla „Faktu”.

Jej słowa jednak przyprawiają niektórych o prawdziwe ciarki. Wielu fanów nie może pogodzić się z tym, że Beata Tyszkiewicz odeszła już na dobre.

Ile lat ma Beata Tyszkiewicz? Przerażająca wypowiedź byłej aktorki

Beata Tyszkiewicz niedługo, bo już 14 sierpnia, skończy 80 lat. Jest to zdecydowanie piękny wiek, a według byłej aktorki jest to najwyższy czas, żeby zejść ze sceny.

– Moje życie jest teraz nudne i monotonne. Nic się w nim spektakularnego nie dzieje. Jestem już nudną starszą panią – wyznaje zawiedziona.

Internauci zgodnie przyznają, że to najgodniej starzejąca się aktorka w polskim show biznesie. Dla nich to właśnie ta kobieta zawsze pozostanie prawdziwą damą, w przeciwieństwie do młodych gwiazd, którym zazwyczaj brak tej klasy i stylu.

– Boże! Ile jadu w młodych ludziach. Nie myślą, że oni też będą starzy, a Beatka jest ikoną naszego filmu. Piękna kobieta, wspaniała aktorka, nawet w tym wieku zachwyca. Dobrze, że ceni swoje zdrowie. Życzę dużo zdrowia i spokojnego życia – pisze z czułością internautka.

PRZECZYTAJ: Polska w żałobie! Nie żyje legenda walki o niepodległość

PRZECZYTAJ: Kora zmarła przez błąd w sztuce lekarskiej i złą diagnozę. Szokujące doniesienia mediów

PRZECZYTAJ: Zdjęcie wstydu. Od 40 lat skazujemy psy na gehennę i straszną śmierć

Beata Tyszkiewicz
Fot. Wikipedia
Beata Tyszkiewicz
Fot. YouTube/Marka z Klasą
Beata Tyszkiewicz
Fot. YouTube

Nie uwierzysz, jak wiele razy te gwiazdy brały ślub!

Te gwiazdy pochodzą z dobrych domów! [ZDJĘCIA]

Zobacz również