Beata Tyszkiewicz nie ma za sobą najłatwiejszych miesięcy. Ikona polskiego kina przeszła rozległy zawał serca i przechodziła hospitalizację. Aktorka ma marzenie, żeby wrócić na miejsce jurora w Tańcu z Gwiazdami. Niestety, ale pragnienie kobiety może się nie spełnić.

Beata Tyszkiewicz z popularnego show Polsatu musiała odejść w styczniu tego roku. Gwiazda nie czuła się na siłach, aby móc prowadzić lubiany przez tysiące Polaków program taneczny. Choroba oraz wiek były argumentami, które sprawiły, że jurorka chciała zakończyć nawet karierę. Jak się jednak okazuje, aktorka wróciła do sił i chce kontynuować swoją przygodę. Wiele jednak wskazuje na to, że nie nie będzie jej to dane.

Beata Tyszkiewicz nie wróci do Tańca z Gwiazdami?

Celebrytka i aktorka do niedawna utrzymywała, że przyszedł czas jej emerytury. Kobieta widocznie zmęczona była zobowiązywaniami i wyzwaniami, jakie miała w show na antenie Polsatu. Jak się okazuje, gwiazda zmieniła zdanie i bardzo chciałaby już w styczniu pojawić się na ekranie.

– Nie mogę się doczekać powrotu do „Tańca z gwiazdami”. Oczywiście zależy, kto będzie tańczył, ale chociażby dla moich chłopców Rafała Maseraka czy Stefano Terrazzino zasiadłabym znowu z przyjemnością za stołem jurorskim. Jeśli mnie zaproszą, to wezmę udział w show z rozkoszą, bo strasznie to lubię i do tego czuję się na siłach – powiedziała w wywiadzie z Faktem

Niestety, ale wiele wskazuje, że plany aktorki zostaną zweryfikowane. Co stoi na przeszkodzie gwieździe w spełnieniu swojego marzenia?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Te gwiazdy rzuciły alkohol! Jak pokonały nałóg?

Znaleziono zastępstwo dla artystki?

Ponieważ aktorka już raz zrezygnowała z funkcji jurorki show, Polsat zmuszony był do weryfikacji swoich planów produkcyjnych. Zamiast kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami, w jesiennej ramówce mogliśmy zobaczyć World Of Dance. Program jednak nie osiągnął dużej popularności i uznawany jest za porażkę zarówno finansową, jak i artystyczną stacji Zygmunta Solorza-Żaka. Telewizja postanowiła więc do powrotu starego formatu, a na miejsce Tyszkiewicz zaczęto szukać zastępstwa.

Dużo mówiło się, że miejsce Beaty Tyszkiewicz może zająć Rafał Szatan. Mężczyzna jest obecnie w najlepszym momencie swojej kariery i zyskuje coraz większą popularność dzięki roli w M jak Miłość, a także innym show Polsatu – Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Ponadto nad samym programem zawisły czarne chmury. Część uczestników programu jest ponoć związana z aferą „dilera gwiazd”. Cezary P. wskazuje, że prowadzący i tancerze z programu Polsatu byli stałymi klientami jego narkotykowego biznesu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fani Barw Szczęścia nie mogą uwierzyć. Pogrzebu nie będzie
  2. Znajomi Martyny Wojciechowskiej ujawnili jej wielką tajemnicę. Będzie zła?!
  3. Lekarze czuwają przy niej 24h/7. Co się dzieję z Meghan Markle?!
  4. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Znaki zodiaku, które są największymi kłamczuchami. Cała prawda

Traumatyczne przeżycia gwiazd TVN. Wielkie rodzinne tragedie