Beata Tyszkiewicz przeżywa trudne chwile. Artystka nie chce się poddać

Beata Tyszkiewicz przeżywa trudne chwile. Artystka nie chce się poddać Źródło: Fot. YouTube/MARKA Z KLASĄ

Beata Tyszkiewicz przez lata pojawiała się na ekranach polskich telewizorów nie tylko w produkcjach filmowych, ale także programach rozrywkowych. Chociaż całe swoje życie zdecydowała się oddać pracy, dziś dostaje niezwykle niską emeryturę. Fakt ten znacząco utrudnia jej dochodzenie do siebie po zawale.

Fani byli niezwykle zawiedzeni wieściami dotyczącymi rezygnacji Tyszkiewicz z udziału w ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami". Aktorka po raz pierwszy od bardzo dawna nie pojawiła się w jury show, gdyż skupia się obecnie przede wszystkim na swym zdrowiu. - Grunt, że jest stabilne. Więc sobie radzę, bo zawsze sobie radziłam - wyznała gwiazda w rozmowie z mediami.

Beata Tyszkiewicz przechodzi trudne chwile

Co ciekawe, Tyszkiewicz ujawniła także, iż otrzymuje emeryturę wysokości 1300 zł. Zaznaczyła jednak, że nie chce się wcale żalić i nie zamierza się poddać. - Emeryturę mam niską, ale mówiąc o tym, nie biadoliłam, bo ludzie mają niższe. Tylko że to po 60 latach pracy przeszło... Kiedyś nikt nam nie mówił o żadnych składkach, ubezpieczeniach - ujawniła nieco zawiedziona artystka.

Zdrowie przede wszystkim

Warto przypomnieć, że do tej pory Tyszkiewicz niezmiennie pracowała i dorabiała do wypłacanych świadczeń. Po zawale, który przeszła kilka miesięcy temu, musiała jednak zrobić sobie zawodową przerwę. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jeden z najpopularniejszych seriali znika z anteny. Główna aktorka zniszczyła wszystko
  2. Mieszkanie Okupnik kompletnie zdemolowane. Trudno uwierzyć, kto to zrobił
  3. Jej piosenki śpiewała kiedyś cała Polska. Dziś interweniował Duda
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News