Reklama

O tym się nie mówi. Życie Tyszkiewicz na emeryturze nie jest przyjemne

O tym się nie mówi. Życie Tyszkiewicz na emeryturze nie jest przyjemne Źródło: fot. Youtube

Beata Tyszkiewicz przez lata była obecna w naszych domach, dzięki temu, że pełniła funkcję jurorki w "Tańcu z Gwiazdami". Kiedy jednak ta praca się skończyła, jej życie bardzo się zmieniło. O tym się nie mówi, ale nie jest jej zbyt przyjemnie na emeryturze.

Reklama

Najpierw była gwiazdą filmową, potem długie lata pracowała jako jurorka "Tańca z Gwiazdami" najpierw dla telewizji TVN, potem dla Polsatu. Kiedy jej stan zdrowia się pogorszył, ta druga stacja postanowiła zrezygnować ze współpracy. O tym się nie mówi, ale życie artystki na emeryturze nie jest zbyt przyjemne. 79-letnia Beata Tyszkiewicz musiała zmienić całe swoje życie. Z osoby bardzo aktywnej zawodowo, stała się nieaktywną emerytką. To dla niej duży szok i bardzo niełatwa sytuacja. Chociaż dla osoby po zawale, tak jak wielka aktorka, wskazany jest odpoczynek to niekoniecznie mile widziane są emocje związane z tak znaczącą zmianą trybu życia.

Reklama

Beata Tyszkiewicz jest w trudnej sytuacji

Do tej pory posada jurorki "Tańca z Gwiazdami" była dla niej również ratunkiem finansowym. Wiadomo bowiem, że artyści nie mają zbyt dużej emerytury - aktualny dochód aktorki to niespełna 1300 zł. Tyszkiewicz jako jurorka zarabiała za to 10 tys. złotych za odcinek - to były dla niej pewne, spokojne czasy w przeciwieństwie do młodości. Tyszkiewicz, chociaż urodziła się w pałacu, mocno odczuła ciężkie czasy, które nadeszły dla Polski gdy była młoda. W jej domu często brakowało nawet jedzenia, a ona zawsze musiała sobie radzić, choć nie zawsze było jej łatwo. Teraz nie tylko brak pracy, ale również problemy ze zdrowiem dają jej w kość. Tyszkiewicz po zawale przeszła zabieg udrażniania naczyń krwionośnych. Lekarze kazali jej rzucić palenie i odpoczywać możliwie najwięcej. Na szczęście pani Beacie pomagają dwie córki - Karolina i Wiktoria. - Emeryturę mam niską, ale mówiąc o tym, nie biadoliłam, bo ludzie mają niższe. Ja zawsze sobie radziłam. Piszę sobie następną książkę, dwie właściwie - mówi zaradna była jurorka "Tańca z Gwiazdami". Najbardziej tęskni jednak za publicznością, którą zawsze kochała.
Reklama
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

Reklama


ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nadchodzi rewolucja. Płaca minimalna wyskoczy w górę
  2. Ujawniono szpitalne sekrety Kaczyńskiego. Polacy będą wściekli
  3. Czterdziestolatka kochali wszyscy. Jeden błąd zniszczył mu życie
  4. Aktor „M jak Miłość” miał wypadek. Musiał przejść ciężką operację
  5. Córka Kwaśniewskiego straciła kontrolę! Jest przerażona, nie ma już siły
Źródło: pomponik.pl        
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?