Projekt mama 4+ to przy tym nic. Beata Tyszkiewicz wymyśliła coś o wiele lepszego

Projekt mama 4+ to przy tym nic. Beata Tyszkiewicz wymyśliła coś o wiele lepszego Źródło: Screen/youtube/iplaTV

Beata Tyszkiewicz ma swoją niesamowitą odpowiedź na projekt Mama 4+. Rządowy program to nic przy tym, co wymyśliła gwiazda. Z jej projektem mamy czwórki dzieci miałyby jak w raju.

Beata Tyszkiewicz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych gwiazd polskiej telewizji. Jej wieloletnia działalność artystyczna ma miliony oddanych fanów, którzy z uwagą wsłuchują się w każde słowo wypowiedziane przez nią w mediach. Do tej pory celebrytka jednak starała się trzymać z daleka od polityki i sytuacji gospodarczej naszego kraju. Tym bardziej ciężko się dziwić, że jej ostatnie słowa wprawiły wszystkich w osłupienie. 

Matka dwójki dzieci z pewnością wie, na czym polega oddanie rodzinie i jest sobie w stanie wyobrazić nadmiar obowiązków wynikających z posiadania co najmniej czwórki pociech. Biorąc to pod uwagę, Beata Tyszkiewicz postanowiła zaprezentować swoją odpowiedź na rządowy program Mama 4+, który jest nowym projektem PiS. Okazuje się, że przy pomyśle aktorki rząd może się schować. Wszystkie mamy byłyby zachwycone wprowadzeniem słów Tyszkiewicz w życie. 

Beata Tyszkiewicz komentuje zachowanie polskich matek

Podczas niezwykle szczerego wywiadu dla portalu Trójmiasto.pl, Beata Tyszkiewicz bardzo dokładnie przedstawiła siebie jako matkę dwójki dzieci. Podkreślała wszystkie wartości, którymi kierowała się w okresie wychowania, nie zabrakło jednak również komentarza dotyczącego przeciętnych polskich matek. 

- Podziwiam dziewczyny, które rezygnują ze studiów, gdy rodzi się dziecko i pozwalają mężowi rozwijać się w pracy. One często też pracują, ale to, co robią w ogóle się nie liczy - ocenia ostro. 

Dalej podzieliła się pierwszym ze swoich zaskakujących pomysłów. Okazuje się, że gwiazda chciałaby założyć Stowarzyszenie Matek i Teściowych. 

- Uważam, że pokolenie matek i teściowych jest wspaniałe i mocne. Gdybym miała 30 lat mniej, założyłabym Stowarzyszenie Matek i Teściowych. Jestem przekonana, że to największa siła w naszym kraju. Gdyby odmówiła pracy, Polska stanęłaby - wyznała. 

To jednak nie koniec politycznych zapędów celebrytki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka ma swoja odpowiedź na rządowy program mama 4+

Jak czytamy, matki wcale nie są doceniane w naszym kraju, lecz Beata Tyszkiewicz ma pomysł na rozwiązanie tego problemu. Bije on na głowę nawet rządowe Mama 4+. 

- Powinny dostawać od państwa normalną pensję - 2,5 tys złotych. One i tak zainwestowałyby to w dzieci - twierdzi. 

Jednocześnie podkreśla, jak ważna jest ich rola w społeczeństwie i zestawia z innymi matkami, które aż tak się nie angażują w wychowanie swoich pociech. 

- Te kobiety zasługują na wyróżnienie, w przeciwieństwie do tych, które jeżdżą po świecie, mają kwiat w kapeluszu, a dzieci widzą dwa razy do roku - na Dzień Dziękczynienia i przy jakieś innej jeszcze okazji - podsumowuje. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Gwiazda TVN chciała popełnić samobójstwo. Trafiła na szpitala psychiatrycznego
  2. Koniec świata jest już BARDZO blisko? Wizja, jaką kreślą naukowcy przeraża. Nie zostanie z nas nawet pył
  3. Służby biją na alarm! Niebezpieczna bakteria w kolejnym produkcie Biedronki
  4. Małgorzata Rozenek przekazała radosną nowinę. Nadszedł dzień, na który czekała z niecierpliwością
  5. Wiemy, co Piotr Żyła sądzi o występach Justyny w TzG. Opadną Wam szczęki
  6. Wiadomości Polsatu wstrząsnęły społeczeństwem. Tragiczna śmierć, nie mieli najmniejszych szans

Źródło: Trójmiasto.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News