beata tyszkiewicz_po
yt/Pleajda
Anna Maria Guziewska - 17 Grudnia 2018

Córka Beaty Tyszkiewicz w centrum potężnego skandalu! Co na to jej schorowana matka?!

Beata Tyszkiewicz pomoże córce, która się znalazła w centrum skandalu? Okazuje się, ze Karolina Wajda postanowiła zawalczyć o majątek po swoim ojcu, a wszystko ma utrudniać jej macocha. Nie wiadomo jednak, czy w sprawę zaangażuje się sama aktorka, która teraz musi zająć się poprawą swojego stanu zdrowia.

Beata Tyszkiewicz ogłosiła artystyczną emeryturę, jednak media na bieżąco donoszą, że kobieta nie może odpocząć. Karolina Wajda - córka aktorki i Andrzeja Wajdy chciałaby zawalczyć o majątek po ojcu. Niestety - ostatnia żona wybitnego reżysera utrudnia przebieg spraw.

Czy Beata Tyszkiewicz pomoże córce? Trwa burza w sprawie majątku Andrzeja Wajdy

Reżyser zapowiedział, że przekaże swojej córce prawa autorskie do swoich dzieł. Podobno Andrzej Wajda spisał odpowiednie dokumenty tym samym zabezpieczając przyszłość swojego dziecka. Jeden z najwybitniejszych światowych reżyserów jest wciąż tak sławny, że kupowanie licencji do wyświetlania jego dzieł ma przynosić krocie. Gdy zmarł, Karolina Wajda myślała, że majątek trafi do jej kieszeni. Okazuje się, że ostatnia żona artysty "miała wpłynąć" na treść ostatniej woli. Skandaliczne doniesienia obiegają media. Teraz Krystyna Zachwatowicz stała się spadkobiercom prawa majątkowych Wajdy, a córka artysty postanowiła opowiedzieć o swojej sytuacji w rozmowie z "Galą". - Po zrealizowaniu filmu 'Pan Tadeusz' tata miał problemy z sercem. Wtedy po raz pierwszy zdał sobie sprawę, że nie jest nieśmiertelny. Starał się uporządkować sprawy i spisał testament. Zakładał on, że poza zapisanymi mi prawami autorskimi cały jego majątek przejdzie na rzecz fundacji, której celem miało być przyznawanie stypendiów uzdolnionej młodzieży - powiedziała córka pary w rozmowie z dwutygodnikiem. W ocenie Karoliny, to właśnie ona miała zarządzać jego dziełami po śmierci. - W ostatniej wersji testamentu, zamiast fundacji, spadkobiercą została jego ostatnia żona. Pierwszy testament nie był tajemnicą. Tata zaprosił mnie do Krakowa, by mi go wręczyć. Wiedziałam o wszystkim, bo utrzymywałam z tatą bliskie kontakty aż do jego śmierci. W pierwszym testamencie zapisał mi prawa autorskie. Zależało mu, by zostały w rękach rodziny Wajdów. Ostatecznie i one przeszły na rzecz ostatniej żony - zauważa córka Wajdy i Tyszkiewicz. Nie wiadomo, w jaki sposób na decyzję mężczyzny wpłynęła Krystyna Zachwatowicz. Córka zmarłego reżysera chce walczyć o swoje prawa w sądzie. W jej ocenie, nie chodzi o pieniądze, ale o wykonanie ostatniej woli ojca.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska szokuje internautów! Jej zdjęcia zachwycają i dziwią jednocześnieCzytaj dalej
- Po prostu zależy mi, by wszystko zostało rozstrzygnięte zgodnie z wolą taty - powiedziała w rozmowie z dziennikarzami. Nie wiadomo, czy w batalii weźmie udział Beata Tyszkiewicz. Aktorka sama zmaga się z problemami zdrowotnymi i niedawno zapowiadała, że chciałaby odpocząć. Być może jej głoś w sprawie będzie kluczowy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Cała prawda o małżeństwie Zbigniewa Wodeckiego. Wielu się zdziwi
  2. Zbigniew Wodecki tym się nie chwalił! Takiego go nie znaliśmy
  3. Gwiazda Rodzinki.pl krzywdzi zwierzęta?! Internauci oburzeni: "Próżność celebrytów załamuje"
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Co masz w sobie najlepszego?
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie najpiękniejszego?
Świat według KiepskichŚwiat według Kiepskich: Walduś całkiem zaskoczył! Z tej strony go nie znaliśmyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News