Beata Tyszkiewicz się tym nie chwali. Tajemniczy romans z aktorem młodszym o 30 lat

Beata Tyszkiewicz się tym nie chwali. Tajemniczy romans z aktorem młodszym o 30 lat Źródło: Fot. YouTube

Beata Tyszkiewicz, która obecnie nie pojawia się już w nowych produkcjach kinowych i telewizyjnych, wciąż potrafi zaskoczyć. W rozmowie z tabloidem zdradziła kulisy tajemniczego romansu i wzbudziła ciekawość wśród fanów.

- Nie ma nic piękniejszego niż tajemniczy romans - te słowa padły z ust aktorki. Kochankowie poznali się w 1992 roku, na festiwalu filmowym w Egipcie. Beata Tyszkiewicz miała wówczas 54 lata, a tajemniczy kochanek, Karl Tessler, 24 lata. Mimo ogromnej różnicy wieku, bo wynoszącej aż 30 lat, relacja okazała się bardzo silna - do tego stopnia, że teraz, po upływie wielu lat, para utrzymuje dalej kontakt. - Dziś cały czas się przyjaźnimy. Mówi pan, że to był płomienny romans? No, ale lata lecą, nie? On się trochę zmienił. Tylko ja się nie zmieniłam, prawda?! Nie ma to jak wyłudzić komplementy. Na szczęście mam lustro. Chociaż lubię się przeglądać w brudnych szybach wystawowych, bo się ładnie wygląda - powiedziała aktorka podczas rozmowy z tabloidem.

Beata Tyszkiewicz walczy z problemami zdrowotnymi

Stan zdrowia Beaty Tyszkiewicz pozostawia w ostatnim czasie wiele do życzenia. Nie tak dawno temu kolejny raz trafiła do szpitala i to, niestety z zagrożeniem życia, gdyż na początku września gwiazda przeszła zawał. Dla przypomnienia - na początku wakacji aktorka też wylądowała w szpitalu, również na oddziale kardiologicznym. Wtedy, na szczęście, sprawa okazała się niezagrażająca życiu, a diwa po kilku dniach dostała wypis ze szpitala. Mimo iż teraz sytuacja jest o wiele mniej kolorowa, Beata Tyszkiewicz nie jest pozostawiona sama sobie - odwiedza ją m.in. właśnie kochanek z dawnych lat, Karl. Jak donosi Super Express, para była widziana przed ośrodkiem zdrowia, razem spacerowali, przytulali się i trzymali za ręce. Aktorka na te doniesienia reaguje spokojnie, aczkolwiek stanowczo. Dementuje plotki jakoby parę miała dalej łączyć romantyczna więź. - Karl jest w tej chwili w Anglii. Był przy mnie. Jako przyjaciel. - mówi.ZOBACZ TAKŻE:
  1. ZUS bije na alarm! Nie wierzcie w te wiadomości, stracicie mnóstwo pieniędzy
  2. Krzysztof Cugowski nie miał co liczyć na emeryturę. Minister PiS mu pomogła 3. O tym nagraniu mówią dziś wszyscy. Co się dzieje z parą prezydencką?
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News