Beata Tyszkiewicz zmiażdżyła hejterów Justyny Żyły i Ivonę Pavlović! Bezlitosne słowa

Beata Tyszkiewicz zmiażdżyła hejterów Justyny Żyły i Ivonę Pavlović! Bezlitosne słowa Źródło: youtube.com/pudelek

Beata Tyszkiewicz zaskoczyła fanów. Była jurorka "Tańca z Gwiazdami" postanowiła odnieść się do zamieszania, jakie powstało po ostatnim odcinku tanecznego show, stając po stronie Justyny Żyły i krytykując zachowanie Ivony Pavlović.

Beata Tyszkiewicz przerwała milczenie. Po tym, jak w Tańcu z Gwiazdami doszło do skandalu związanego z występem Justyny Żyły, była członkini jury programu postanowiła odnieść się do słów Iwony Pavlović i skrytykować ją za atak, jakiego dopuściła się na byłej żonie skoczka narciarskiego.

Wielkie emocje po ostatnim odcinku Tańca z Gwiazdami

Ostatni odcinek Tańca z Gwiazdami był wyjątkowo emocjonujący dzięki występowi Justyny Żyły, która została w sposób bezpardonowy zaatakowana przez członków jury. W swoim ataku najbardziej brutalna była Iwona Pavlović, która nie dość, że skrytykowała sposób tańczenia celebrytki, to jeszcze odniosła się na oczach celebrytów do jej byłego związku z Piotrem Żyłą.

- To był mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Cofam słowa o wysokim poziomie tej edycji. Chciałabym być taką małpą, która nic nie widzi i nic nie słyszy. Tańczyłaś jak przedszkolak, ale to chyba za duże słowo. Masakra. Pozostaje ci chyba tylko walka o SMS-y - powiedziała Pavlović.

Słowa jurorki wzbudziły wielkie emocje wśród fanów programu, którzy uznali, że atak Pavlović na celebrytkę był całkowicie nieuzasadniony, a sama członkini składu oceniającego nie powinna w tak ostrych słowach odnosić się do tańca gwiazdy. Sama Beata Tyszkiewicz, która przez lata zasiadała w składzie sędziowskim, przyznała, że zachowanie jej byłej koleżanki nie powinno mieć miejsca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

 

Beata Tyszkiewicz broni Żyłę przed atakami Pavlović

Ikona polskiego kina przyznała, że argumentacja Pavlović była wyjątkowo słaba, a jej była koleżanka nie powinna skupiać się na życiu osobistym gwiazdy programu.

- Niedopuszczalne. Trudno mi wyobrazić sobie całą tę sytuację, bo nie widziałam tańca pani Żyły, ale uważam, że wypominanie prywatnego życia w takim momencie nie powinno się zdarzyć - stwierdziła aktorka.

Sama Tyszkiewicz wyznała, że gdyby dalej była w składzie jury Tańca z Gwiazdami, zwróciłaby uwagę swojej koleżance, że nie powinna w taki sposób odnosić się do celebrytki.

- Tak nie powinno być. Mam nadzieję, że pani Justyna poradzi sobie za tydzień. Na pewno z odcinka na odcinek będzie coraz lepiej, życzę jej wszystkiego najlepszego - powiedziała gwiazda w wywiadzie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile waży Dominika Gwit? Wszyscy kardiolodzy w Polsce złapią się za głowę
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Bogumiły Wander. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Co dzieje się z czwartym jurorem "Tańca z gwiazdami"?! Niepokojące doniesienia mediów o nieobecności Michała Malitowskiego
  4. Kobieta zrobiła sobie lifting. Zmarła na bardzo rzadki nowotwór
  5. Rząd uderzy kolejną ustawą w Biedronkę i Lidla. Popularne dyskonty znikną z Polski?!
  6. Karuzela absurdu w "Barwach Szczęścia". Zaszła w ciążę po kąpieli z mężczyzną w jaccuzi?!


źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News