Jak się obecnie czuje Beata Tyszkiewicz? Przez brak sił zrezygnowała z TzG

Jak się obecnie czuje Beata Tyszkiewicz? Przez brak sił zrezygnowała z TzG Źródło: YouTube/weare. pl

Beata Tyszkiewicz swoją aktywnością i charakterem od lat inspiruje wielu Polaków. Aktorka dobija w tym roku "osiemdziesiątki". Damom nie przystoi wypominać wieku, niemniej zaawansowany "licznik" daje o sobie znać. Przez brak sił aktorka zrezygnowała z udziału w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami".

Beata Tyszkiewicz od lat uchodzi w polskim show-biznesie za kobietę z klasą. Nienaganne maniery, delikatny i subtelny zarazem makijaż, kokieteryjność - taką znamy ją od lat. Chociaż aktorka bardzo długo pozostawała aktywna zawodowo, to w końcu przyszedł czas na zdecydowaną zmianę tempa wymuszoną podupadającym zdrowiem.

Beata Tyszkiewicz przez osłabienie odpuściła "Taniec z gwiazdami"

Kojarzona z elegancją aktorka w tym roku skończy 80 lat. Niestety, gwiazda coraz poważniej narzeka na szwankujące zdrowie. Emeryci zwykli mówić, że czują się "co do wieku", w przypadku pani Beaty skłonni bylibyśmy uwierzyć, że czas się zatrzyma.

W jednym z magazynów, Beata Tyszkiewicz przyznała, że czuje na własnej skórze upływ czasu. Brakuje zdrowia, a już na pewno sił, które pozwoliłyby z polotem i finezją prezentować się na oczach milionów widzów. 

Na wieść o szwankującym zdrowiu zrazić mógłby się niejeden emeryt. Ale nie znakomita aktorka. Beata Tyszkiewicz wyznała, że ma jeszcze wiele planów.

Czy wśród nich będzie powrót do roli jurorki "Tańca z gwiazdami"? Publika od 2005 roku przyzwyczaiła się do komentarzy i dygresji serwowanych przez elegancką Beatę Tyszkiewicz, głównie w kontrze do rygorystycznie oceniającej tańce ekspertki - Iwony Pavlović.

Niestety, problemy ze zdrowiem, a właściwie wspomniany spadek sił, sprawiły że nie oglądamy dziś Beaty Tyszkiewicz w fotelu jurora "Tańca z gwiazdami". Sama gwiazda zabrała głos w tej sprawie komentując dla kolorowej prasy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie jest tak, jakbym sobie tego życzyła. Czuje się niespecjalnie. Ale mam nadzieję, że wszystko wróci do normy, gdy przyjdzie wiosna - powiedziała gazecie "Twoje imperium" Beata Tyszkiewicz.

Nie pozostaje nic innego jak życzyć aktorce powrotu do sił.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Ewa Szpak jest oszałamiająco piękna
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Fatalne informacje dla Jackowskiego, ale jeszcze gorsze dla Polaków. Pogoda pogarsza się na naszych oczach
  4. Bohater M jak miłość umiera na naszych oczach! Dramatyczne sceny w szpitalu
  5. Lokalna społeczność właśnie pogrążyła się w głębokiej żałobie. Zmarł zasłużony dla regionu Jan
  6. Zbigniew Wodecki zaczynał od Bacha. Lubił wracać tam gdzie był

źródło: Twoje Imperium

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News