Co na to Ziobro?! Wstrząsający sekret Beaty Tyszkiewicz

Co na to Ziobro?! Wstrząsający sekret Beaty Tyszkiewicz Źródło: Fot. YouTube / telewizjapolska24

Beata Tyszkiewicz to jedna z najbardziej uzdolnionych i cenionych aktorek w historii polskiego kina. Kobieta emanuje ogromną klasą, dzięki czemu w wielu kręgach uznawana jest za ikonę stylu i prawdziwy wzór do naśladowania. Okazuje się, że nie zawsze aktorka była taka poprawna. Jak sama przyznała, różnie w jej życiu bywało.

Beata Tyszkiewicz nigdy nie lubiła, gdy w jej życiu było zbyt spokojnie. Dopiero teraz, gdy choroba zbyt mocno daje o sobie znać, aktorka zdecydowała się na chwile odpoczynku i stateczne życie. Jak się okazuje, jej lata młodości nie należały do najspokojniejszych. Robiła rzeczy, które zdecydowanie nie przystoją damie. Będziecie w szoku!

Beata Tyszkiewicz i jej dramat. Nie może kraść jabłek

Ikona polskiej kinematografii nie zawsze żyła w zgodzie z prawem. Nad niektórymi jej zachowaniami mógłby pochylić się sam Zbigniew Ziobro! Okazuje się, że kobieta w młodości... kradła jabłka. Dziś nie może sobie jednak pozwolić na takie szaleństwa - jabłka są dziś tak tanie, że takie rabunki po prostu się nie opłacają. Jak sama przyznaje, był to piękny czas w jej życiu, za którym mocno tęskni. - Jadło się kwaśny agrest, kradło jabłka. Tego nie da się w życiu nadgonić. Jabłka są teraz zbyt tanie, aby je kraść - szokująco wyznała. Ciekawe, co powiedziałby na to minister sprawiedliwości.

Kury dziobiące ziarno lepsze od rodziny

Beata Tyszkiewicz skupia się dziś na zupełnie innych rzeczach. Nie ma jej już na ekranie, więc zajmuje się rodziną. Aktorka ma dwie córki - Wiktorię i Karolinę. Pierwsza z nich ułożyła sobie życie w Szwajcarii, gdzie mieszka razem z mężem oraz dwójką synów. Ta druga wiedzie nieco inny żywot - nigdy nie odkryła w sobie instynktu macierzyńskiego, więc postanowiła żyć na wsi. Karolina hoduje kury i konie, które są całym jej życiem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Beata Tyszkiewicz tęskni za swoim dawnym życiem. Brakuje jej publiczności, która doceniała jej kunszt aktorski. Rezygnacja z pracy jest również poważnym krokiem w kwestii finansowej, bowiem aktorka otrzymuję emeryturę w wysokości... 1300 złotych. Za takie pieniądze ciężko jest wyżyć, jednak ona nie narzeka. Jak zwykle napawa optymizmem oraz zdrowym podejściem do życia. - Emeryturę mam niską, ale mówiąc o tym, nie biadoliłam, bo ludzie mają niższe. Ja zawsze sobie radziłam. Piszę sobie następną książkę, dwie właściwie - wyznała kobieta.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ojciec upokorzył Meghan Markle. Wielka tragedia na brytyjskim dworze
  2. Nie poszedł nawet do totalizatora… Dostał od Lotto gigantyczne pieniądze, jest nowa gra
  3. Dramatyczne słowa prezesa TVP o Zenku Martyniuku! Chodzi o Sylwestra w Zakopanem
  4. Kompromitujące nagranie ujrzało światło dzienne! Andrzej Duda szaleje w ciuszku Agaty
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News