Beata Tyszkiewicz od lat uznawana jest za jedną z największych dam polskiego kina. Okazuje się jednak, że nie każdy ma o niej takie zdanie. Aktorka nie raz była brutalnie atakowana. Internauci przeszli sami siebie nazywając ją… narcystycznym beztalenciem.

Beata Tyszkiewicz wiele lat pozostawała jedną z najpopularniejszych, najbardziej cenionych gwiazd polskiego kina. Chociaż wydaje się, że ma wiele wiernych fanów, to ostatnio liczni hejterzy dają do myślenia, że jednak niekoniecznie każdy jest nią zachwycony.

Internauci ostatnio przeszli samych siebie, mówiąc wprost i bardzo dosadnie, co sądzą o Beacie Tyszkiewicz. Dla jednych wielka dama i piękna kobieta – dla innych… narcystyczne beztalencie.

– Narcystyczne beztalencie. Zdzierżyć się jej nie da. Obnosi się ze sobą w wyjątkowo irytujący sposób. Pycha, duma i samouwielbienie. Talent na poziomie mocno przeciętnym (…) żenada po prostu, żenada – napisała jedna z internautek, komentując sposób w jaki, jej zdaniem, zachowuje się aktorka.

Beata Tyszkiewicz ofiarą hejtu

– Żadnej roli nie zgrała dobrze. Taka z niej dama, jak i z Szapołowskiej. ŻADNA – napisał ktoś inny, poniżając przy okazji jeszcze jedną polską aktorkę.

– Ta laska była całkiem niezłą d**cią, jeśli wiecie o co chodzi. Ale w pewnym momencie zapuściła się niesamowicie, tylko popatrzcie jak wygląda (…) Naprawdę szkoda, że niektórzy popadają w samozadowolenie i przestają o siebie dbać – twierdzi mocno dosadnie inny komentujący.

– Jej zachowanie mnie dobija. Traktuje wszystkich z wyższością. Chyba żadna rola nie przyniosła jej specjalnej sławy – napisał jeszcze ktoś.

Jak widać, znane osoby budzą często skrajne emocje. Można je kochać, albo nienawidzić. Najwyraźniej tym razem na Beatę Tyszkiewicz spadła właśnie fala nienawiści. Mamy nadzieję, że aktorka sobie z nią poradzi.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Polacy TRACĄ 500 plus! Lepiej się zabezpieczcie
  2. Przykry upadek legendy polskiej muzyki. Żyje w biedzie, wszyscy ją opuścili
  3. Kora nie żyje
  4. Wczoraj Kora, dzisiaj on. Nie żyje kolejna ikona polskiej muzyki
  5. Przykry upadek legendy polskiej muzyki. Żyje w biedzie, wszyscy ją opuścili

Beata Tyszkiewicz
Fot. Wikimedia Commons
Beata Tyszkiewicz
fot. instagram.com/makeupwiedenski

Znane Polki, które związały się z milionerami [ZDJĘCIA]


Najseksowniejsze belfie gwiazd w 2018 roku [ZDJĘCIA]

Zobacz również