Po premierze filmu Sekielskiego Młynarska oskarża ojca córki Beaty Tyszkiewicz. Wajda miał ją do tego zmusić, gdy miała 14 lat

Po premierze filmu Sekielskiego Młynarska oskarża ojca córki Beaty Tyszkiewicz. Wajda miał ją do tego zmusić, gdy miała 14 lat Źródło: Instagram - FPFF Gdynia

Beata Tyszkiewicz usłyszała właśnie, że ojciec jej dziecka może być zamieszany w poważną aferę. Po premierze szokującego filmu Sekielskiego coraz więcej osób zaczyna opowiadać o swoich traumatycznych przeżyciach. Jedną z nich jest Paulina Młynarska, która wysunęła bardzo poważne oskarżenia w stosunku do byłego męża aktorki, oraz wielkiego reżysera, Andrzeja Wajdy.

Beata Tyszkiewicz razem z Andrzejem Wajdą byli małżeństwem zaledwie 1,5 roku. Owocem ich związku jest córka Karolina. Potem każde z nich poszło w swoją stronę, a Andrzej Wajda został zapamiętany jako jedna z najwybitniejszych osobistości filmowych w Polsce. Aż do momentu, kiedy pojawił się nowy film Sekielskiego. Zszokował on niemal cały kraj i zaczęły wychodzić coraz to nowe fakty. Paulina Młynarska wysunęła poważne oskarżenia w stronę Wajdy.

Beata Tyszkiewicz musi zmierzyć się z poważnymi zarzutami skierowanymi w stronę ojca jej dziecka

Andrzej Wajda wyreżyserował wiele wybitnych produkcji polskich, jak i zagranicznych. Ma na koncie wiele sukcesów, a dzięki udziałowi w jego filmach, wiele aktorek i aktorów zaistniało w tej branży. Jedną z tych aktorek jest Paulina Młynarska. Zadebiutowała właśnie w jego filmie "Kronika wypadków miłosnych", w roku 1986, mając 14 lat. Poza karierą filmową, jest prezenterką i dziennikarką. Opinię publiczną zaszokował właśnie jej felieton, w którym rzuca poważne oskarżenia w stronę reżysera.

- Przypomnę, choć nienawidzę do tego wracać: miałam 14 lat, kiedy Andrzej Wajda, na planie swojego filmu „Kronika wypadków miłosnych” zmusił mnie do zagrania nago bardzo odważnej sceny erotycznej z udziałem 18-letniego wówczas śp. Piotra Wawrzyńczaka. Byłam pod wpływem środków uspokajających i alkoholu podanych mi przez inne osoby dorosłe pracujące na planie - przytoczyła w swoim felietonie szokujący fakt i tym samym wywołała burzę. 

Nowe fakty po filmie Sekielskiego 

Młynarska oskarża nie tylko Wajdę, ale także jego współpracowników, którzy byli obecni przy poniżaniu 14 latki. Zastanawia się, czemu do mocnej sceny erotycznej nie zatrudniono dublerki i dodatkowo ją odurzyli środkami niedozwolonymi dla nieletnich. Bezlitośnie i ostro wypowiedziała się o pedofilii w każdym środowisku, nie tylko tym poruszonym przez Sekielskiego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Film Tomasza Sekielskiego mnie nie zszokował. (…) wiem dużo o pedofilii w ogóle i pedofilii w Kościele. Widziałam wiele świadectw. Osobiście przeprowadziłam szereg wywiadów z ofiarami, gdy jeszcze byłam gospodynią programu w telewizji. Wiem od dawna, jak to wygląda. Mam już za sobą etap ściśniętego żołądka i zwierających się pięści. Odeszłam ze świata, który woli odwracać oczy od zła, jakie wyrządzają tacy ludzie jak ten, który dla swej chwilowej artystycznej wizji odebrał mi końcówkę dzieciństwa i zatruł młodość- napisała w swoim felietonie i jednocześnie odniosła się do toksyczności środowiska, jakim jest według niej świat artystów i aktorów. 

Film Sekielskiego dał do myślenia wielu osobom, co raz więcej osób chce otwarcie dzielić się swoimi traumatycznymi przeżyciami, z nadzieją, że w końcu nadejdą czasy piętnowania takich czynów, a nie ukrywania ich pod płaszczem pozorów. 

źródło: wpolityce

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  2. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  3. Jak mieszka Agata Duda z mężem? Widok nieziemskich luksusów wbija w ziemię (Zdjęcia)
  4. Wiadomo już, jak skończy się "M jak miłość". Dla wielu widzów będzie to ciężkim szokiem
  5. Skandal rozrywa Wielką Brytanię. Media poinformowały, że książę Harry NIE JEST ojcem dziecka Meghan Markle
  6. Nie żyje jedna z głównych bohaterek serialu "Przyjaciółki". Wstrząsająca, nagła śmierć

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News