beata tyszkiewicz
fot.youtube.com/weare. pl
Mateusz Wysokiński - 20 Grudnia 2018

Beacie Tyszkiewicz opadła szczęka! Jej córka straciła właśnie miliony złotych

Beata Tyszkiewicz będzie zszokowana? Okazuje się, że jej córka straci bardzo dużą ilość pieniędzy. Wszystko przez jeden dokument, który jest autorstwa ojca kobiety. Czy matka skomentuje decycję swojego zmarłego byłego partnera?

Beata Tyszkiewicz to niewątpliwie jedna z legend polskiego kina. Wybitna aktorka, która już na zawsze zapisała się w historii rodzimej kinematografii ma ze związku z reżyserem filmowym - Andrzejem Wajdą - córkę Karolinę. Ostatnio córka aktorki stawiła się w sądzie z powodu spadku, który pozostawił po sobie słynny ojciec. Okazało się bowiem, że kobieta może stracić prawa do majątku zdobywcy Oscara. Decyzja sądu jest wstrząsająca.

Beata Tyszkiewicz w szoku. Córka artystki straci miliony

Karolina Wajda była ostatnimi czasy bardzo zaangażowana w sprawę spadku po swoim ojcu - Andrzeju Wajdzie. Mężczyzna zostawił po sobie wielki majątek, który według pierwszej wersji testamentu miał przypaść w udziale córce ze związku z Beatą Tyszkiewicz. W trakcie trwania postępowania okazało się, że istnieje aż jedenaście wersji ostatniej woli reżysera. Według ostatniego dokumentu sporządzonego tuż przed śmiercią, twórca filmowy wykreślił imię swojej córki i przekazał cały swój majątek wraz z prawami do rąk ostatniej małżonki - Krystyny Zachwatowicz. Sąd wydał wyrok, który uznał jedenasty testament Wajdy za ten prawdziwy. Oznacza to, że Karolina Wajda straci aż 2 miliony złotych rocznie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej

Karolina Wajda: Nie walczyłam o pieniądze dla siebie

Według słów samej zainteresowanej, nie zależało jej, aby dostać całość majątku swojego ojca. Za tak dużą kwotę pieniędzy kobieta chciała otworzyć fundację imienia swojego ojca, która miałaby wypłacać środki w formie stypendiów dla uzdolnionej młodzieży. Pomimo dobrych zamiarów tak się jednak nie stanie. - Uznaję postanowienie sądu i nie będę się odwoływać. Dla mnie ta sprawa jest zamknięta - powiedziała Karolina Wajda w rozmowie z "Faktem". Pomimo tego, że córka Andrzeja Wajdy i Beaty Tyszkiewicz straciła wielkie pieniądze, to nie można powiedzieć, że nie dostała absolutnie nic po swoim zmarłym ojcu. W posiadaniu kobiety od lat jest dworek Cypriana Kamila Norwida położony w podwarszawskich Głuchach, a także dom na Żoliborzu o wartości dziesięciu milionów złotych. Córka reżysera mówi jednak, że dostała to w akcie darowizny i testament nie uwzględnił tych dwóch nieruchomości. - Zależało mu, aby zostały w rękach rodziny Wajdów - mówiła w "Gali".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Masz taki kredyt? Rząd cię zniszczy!
  2. To koniec banku BGŻ BNP Paribas jaki znamy. Klienci mocno się zdziwią
  3. Biedronki w panice wycofują te produkty! Możecie się zatruć groźną bakterią
  4. Strasznie przykre. Tyle lat miała Anna Przybylska w dniu śmierci
  5. ŻE CO?! Oto ile NAPRAWDĘ waży Magda Gessler, aż trudno w to uwierzyć
Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej
 
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News