Co się z nią stało? Beata Tyszkiewicz nie wygląda dobrze, jej córka wydała oświadczenie

Co się z nią stało? Beata Tyszkiewicz nie wygląda dobrze, jej córka wydała oświadczenie Źródło: YouTube / Plejada

Beata Tyszkiewicz od jakiegoś czasu unika medialnego szumu. Kobieta zaszyła się w domu i raczej nie pokazuje się publicznie. Córka wypowiedziała się na temat stanu swojej słynnej mamy.

Beata Tyszkiewicz jest ulubienicą tysięcy polaków, popularna aktorka ma już jednak swoje lata. Ostatnio kobieta usunęła się w cień i unika medialnego szumu i publicznych wystąpień. Fani gwiazdy są zaniepokojeni doniesieniami o jej stanie zdrowia. Sprawę skomentowała córka artystki.

Beata Tyszkiewicz usunęła się w cień

Informacje o poważnych kłopotach ze zdrowiem aktorki obiegły krajowe media w 2017 roku. Kobieta przeszła rozległy zawał serca, a jej zdjęcia sprzed szpitala, na których pali papierosy, stały się ogromnym skandalem. Kobieta jednak wytłumaczyła wszystkim, dlaczego nie ma zamiaru porzucić nałogu. Zrobiła to z niezwykłą klasą i charyzmą, za którą kochają ją Polacy. 

- Ja nie jestem uzależniona od nikotyny, bo paliłabym papierosy do końca, a nie do połowy. Robię to dla przyjemności i relaksu. Nie będzie mi nikt mówił, że mam przestać palić, albo ile mam palić. Stać mnie na to, więc mogę palić nawet 1/4 papierosa, a potem wyrzucać go do śmieci - powiedziała w rozmowie z WP.

Córka Beaty Tyszkiewicz przekazała smutne wieści fanom

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety, po tych wydarzeniach gwiazda usunęła się w cień i unika medialnego szumu. 81-letnia aktorka podjęła decyzję, że czas w końcu odpocząć. Ku rozpaczy swoich fanów, zrezygnowała z fotela jurorskiego w "Tańcu z gwiazdami" i niemal przestała pokazywać się publicznie. Głos w sprawie stanu swojej mamy zabrała niedawno córka, Karolina Wajda. Poinformowała, że słynna aktorka zdecydowała, że nie będzie już grała.

- Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta. Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim moja mama darzy swoją publiczność. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem. Dzisiejsze pokolenie ma do tego inny stosunek. Aktorki pokazują się w dresach i bez makijażu, a moja mama zawsze była osobą zadbaną - powiedziała "Super Expressowi".

Dzisiaj grzeje: 1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta
2. Świat polskiego filmu w żałobie. Nie żyje wybitna artystka, ogromna strata

Wajda dodała, że jej 81-letnia mama wciąż radzi sobie sama i nie chce pomocy. Córka szanuje jej decyzję, ale jest zawsze przygotowana na pomoc. 

- Ma do tego prawo, a ja doskonale ją rozumiem, niczego nie narzucam i robię to, o co mnie poprosi. Jeśli chce, bym przyjechała, jestem na każde zawołanie. Teraz na jej prośbę porządkuję zdjęcia i dokumenty - mówiła Karolina Wajda w "SE.pl". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 40-letni pacjent wyskoczył ze szpitalnego okna. Wszystko wydarzyło się na oczach pielęgniarki
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Widok tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Tragiczne zdjęcia Królowej życia w sieci, ogromne cierpienie
  4. Tragiczny wypadek. Nie żyje polska polityk
  5. Uznali ją za najpiękniejsze dziecko świata. Po latach zmieniła się drastycznie, całkiem inna osoba

źródło: Viva

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News