Córka Tyszkiewicz przerwała milczenie. Życie pani Beaty wygląda teraz koszmarnie, smutne informacje

Córka Tyszkiewicz przerwała milczenie. Życie pani Beaty wygląda teraz koszmarnie, smutne informacje Źródło: pomponik.pl

Mało kto wie, jak teraz żyje Beata Tyszkiewicz. Jej córka przekazała przygnębiające informacje. Fani mogą jej tylko współczuć.

Beata Tyszkiewicz zawsze uwodziła nas swoją elegancją i pogodą ducha. Najpierw poznaliśmy ją jako wybitną aktorkę, później jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Dzięki niej z wielką przyjemnością oglądaliśmy takie programy jak "Taniec z gwiazdami" czy "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą" to jeden z kolejnych dowodów na to, że Beata Tyszkiewicz stara się dodawać kolorytu w życiu innych ludzi. Aktorka jest przewodniczącą rady tej organizacji. Czasem jednak bywa tak, że ci, którzy niosą pomoc innym, sami jej potrzebują. Osoby, dzięki którym na twarzach ludzi pojawia się uśmiech, nieraz mogą być pogrążone w depresji.

Beata Tyszkiewicz żyje w smutnej rzeczywistości

Życie filmowej i telewizyjnej gwiazdy okazuje się nie być usłane różami. Kochana przez widzów Beata Tyszkiewicz prawdopodobnie już nie wróci na ekrany telewizorów. Warto przypomnieć, że aktorka w ciągu ostatnich lat przeszła trzy zawały. Chociaż lekarze z Instytutu Kardiologi w Aninie pomogli jej wrócić do zdrowia, polska diwa usuwa się w cień. Córka Tyszkiewicz postanowiła przełamać milczenie i wyjawić prawdę.

Okazuje się, że pogrążona w depresji Beata Tyszkiewicz nie tylko nie chce już pojawiać się w telewizji. Unika również wychodzenia z domu. Przez to przekłada nawet wizyty w sanatorium. Jak twierdzi jej córka, aktorka zawsze uważała, że powinna świecić przykładem i błyszczeć przed publicznością. Jej stan zdrowotny sprawił, że nie wygląda zbyt dobrze, dlatego nie chce gorszyć widzów. Przyznała, że boi się ich reakcji.

"Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta. Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim moja mama darzy swoją publiczność. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem" - cytuje córkę Tyszkiewicz "Fakt".

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda TVN jest w ciąży. Pokazała się z bardzo dużym brzuszkiem

2. Nie żyje dziennikarz TVP. Dramatyczny apel rodziny, bez pomocy się nie uda
 

Obecnie Beata Tyszkiewicz spędza większość czasu w dworku córki w Głuchach pod Warszawą. Tam daleko od ludzi i bez obaw, że ktoś zobaczy aktorkę w złej formie, zbiera siły po chorobie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Odpowiedź zdradza kim naprawdę jesteś. Z pozoru banalna zagadka spędza sen z powiek 90% osób
  4. W głowie się nie mieści. 13-letnia Daria jest w ciąży, jednak wiek ojca jej dziecka poraża bardziej
  5. Wypłynął skandal zza kulis Klanu. Traktowanie aktorów przechodzi ludzkie pojęcie, jest oświadczenie

źródło: Pomponik.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News