Beata Tyszkiewicz zabrała głos ws. "Tańca z gwiazdami". Zdradziła tajemnicę dzisiejszego finału

Beata Tyszkiewicz zabrała głos ws. "Tańca z gwiazdami". Zdradziła tajemnicę dzisiejszego finału Źródło: youtube/ iplaTV

Beata Tyszkiewicz przekazała fanom "Tańca z gwiazdami" wielką tajemnicę. Jej słowa mogą zmienić przebieg dzisiejszego finału. Emocje sięgają zenitu, a widzowie już nie mogą się doczekać wyłonienia zwycięzcy.

Beata Tyszkiewicz, mimo tego, że już nie zasiada w jury "Tańca z gwiazdami", cały czas kibicuje wszystkim uczestnikom. Przy okazji każdej edycji ma swoich faworytów, których wspiera ciepłymi słowami, a teraz jeszcze zdradza wielką tajemnicę dzisiejszego, finałowego odcinka. Widzowie już nie mogą się doczekać poznania zwycięzców. 

Beata Tyszkiewicz w "Tańcu z gwiazdami"

Beata Tyszkiewicz zasiadała w jury programu "Taniec z gwiazdami" od początku trwania tanecznego show. Przez pierwsze dwanaście edycji, które emitował TVN, można było słuchać jej komentarzy odnośnie układów choreograficznych i pięknych sukienek uczestniczek. To w początkowych latach zaczęła się rywalizacja pomiędzy nią, a Iwoną Pavlović, która przez Tyszkiewicz została nazwana "Czarną mambą".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Razem z przeniesieniem "Tańca z gwiazdami" do Polsatu, z czasem zmienił się także skład jury. Beata Tyszkiewicz jeszcze przez siedem edycji nadal brała udział w programie, po czym jej miejsce zostało zastąpione przez Olę Jordan. 

Tak skończyła się przygoda Beaty Tyszkiewicz z tanecznym show, jednak fascynacja tańcem została w sercu aktorki. Ostatnio wypowiedziała się na temat finału, który zobaczymy już dzisiaj. 

Beata Tyszkiewicz zdradza tajemnicę dzisiejszego finału

Do finału "Tańca z gwiazdami" weszły dwie pary - Barbara Kurdej-Szatan i Damian Kordas, którzy dziś wieczorem zmierzą się w ostatecznej rozgrywce o Kryształową Kulę. Beata Tyszkiewicz podzieliła się z nimi przepisem na sukces, uchylając rąbka tajemnicy przed ostatnim odcinkiem 23 edycji programu.

Dzisiaj grzeje: 1. Udawali śmierć własnego dziecka, by wzbudzić współczucie. Zapomnieli o jednym ważnym szczególe

2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

- Nie ma co się stresować opiniami Czarnej Mamby. Dojście do finału to i tak zwycięstwo! Finałem trzeba się cieszyć. Radzę się nie głodzić i zjeść coś pożywnego, ale zdrowego. Tak, by nie czuć ciężkości na żołądku, ale za to mieć siłę. Człowiek przed finałem musi być wypoczęty. Nie zarywamy więc nocy na dodatkowe treningi! - zdradza przepis na sukces w finale Beata Tyszkiewicz. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna German przeżyła prawdziwy dramat. Przez długi czas żyła w "niewoli": "Widziałam tylko ścianę i drzewo"
  2. Sałatka zrobiona według tej receptury znika ze stołu w kilka chwil. Połączenie niepozornych składników daje wyśmienity efekt
  3. 2-letni chłopiec zaginął. Po kilku latach poszukiwań w końcu spojrzeli za kredens i odkryli porażającą prawdę
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

źródło: onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News