Smutna wiadomość dla setek tysięcy fanów. Beata Tyszkiewicz nie pozostawiła wątpliwości

Smutna wiadomość dla setek tysięcy fanów. Beata Tyszkiewicz nie pozostawiła wątpliwości Źródło: youtube.com Moje Archiwum

Beata Tyszkiewicz zniknęła z życia publicznego. Niedawno skomentowała medialne plotki i rozwiała wszelkie wątpliwości. Fani są zasmuceni wiadomością, którą przekazała gwiazda.

Beata Tyszkiewicz jakiś czas temu zrezygnowała z życia zawodowego i wycofała się z show-biznesu. Kobieta zaszyła się w domu i nie pokazuje się publicznie. Niedawno wypowiedziała się na temat medialnych doniesień na swój temat. Fani są zasmuceni jej słowami. Nie pozostawiła im nadziei.

Beata Tyszkiewicz rozczarowała fanów

Legendarna aktorka postanowiła przejść na emeryturę z powodów zdrowotnych. Zrezygnowała ze stanowiska jurorki w programie "Taniec z gwiazdami", odrzuciła wszystkie propozycje filmowe i zaszyła się w swoim mieszkaniu. O jej stanie media informują córki kobiety. Niedawno przekazano, że Beata Tyszkiewicz podjęła ostateczną decyzję i nie zamierza wrócić do pracy zawodowej.

Fani z przykrością przyjęli decyzję Beaty Tyszkiewicz o rezygnacji z publicznego życia. Nadzieję obudziły w nich informacje o planach nakręcenia filmu na podstawie biografii ich idolki. O obrazie wypowiedziała się m.in. Iwona Pavlović, która wspólnie z aktorką przez wiele edycji zasiadała przy stole jurorskim programu "Taniec z gwiazdami".

– Plan powstania filmu o Beatce jest niezwykle piękny i godny, bo ona jest wyjątkową osobą. Aktorka, która miałaby ją zagrać, musi mieć wielką klasę. Aktorskie rzeczy przyjdą same, a klasę trzeba mieć w sobie. Taka kobieta musi wiedzieć, jak nosić wysoko głowę jak Beata. Myślę, że dobra by była Boczarska. Bardzo podobała mi się w „Sztuce kochania”. Ona ma to coś, taką tajemnicę w sobie – powiedziała Iwona Pavlović w rozmowie z dziennikarzami "Faktu".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Beata Tyszkiewicz nie chce filmu o sobie

Niestety, Beata Tyszkiewicz rozwiała wszelkie nadzieje fanów. Gwiazda skomentowała medialne doniesienia o ekranizacji swojej biografii. Nie uważa, by jej życie było na tyle ciekawe, by na jego podstawie napisać secariusz i zainteresować ludzi.

– Wcale nie miałam aż tak ciekawego życia, żeby robić o mnie film. Też słyszałam, że niektórzy reżyserzy mają takie plany, ale naprawdę nie wiem, czy moja historia przyciągnęłaby widzów do kin – powiedziała "Faktowi" Beata Tyszkiewicz.

Dzisiaj grzeje: 1. Kolejne zarażenia w Polsce. Ministerstwo Zdrowia właśnie podało kolejne ponure wiadomości

2. Zarażona kobieta nagrała relację ze szpitalnego łóżka. ”Tak jakby mieć szkło w płucach, a każdy oddech to bitwa”

Gwiazda zapytana o to, kogo widziałaby w roli siebie samej wyznała, że nie chciałaby, by taki film się w ogóle pojawił. Jej stanowisko jest jasne, a fani są nim mocno rozczarowani.

– Ani Boczarska, ani Cielecka. Po prostu nie róbcie o mnie filmu! – zaapelowała Beata Tyszkiewicz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cały kościół oddany do dezynfekcji. Zarażony koronawirusem ksiądz odprawiał msze
  2. Skoczek narciarski wyjechał na wakacje mimo epidemii. Fani oburzeni, nie pozostawili na nim suchej nici (FOTO)
  3. Przyciągał tłumy Polaków, wszyscy go uwielbiali. Niestety, nie żyje
  4. Musieli zabrać chorą Polkę z powodu koronawirusa. Gdy wychodziła z domu wypowiedziała zdanie, które ratownicy zapamiętają do końca życia
  5. Nie mieści się w głowie, ojciec robił Damiankowi nieludzkie rzeczy. Najgorsze jest jednak zachowanie matki
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą super funkcję. Jest nieznana wielu klientom

źródło: Fakt 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News