Beata Tyszkiewicz po długim czasie przerwała milczenie. Przekazała smutną wiaodmość

Beata Tyszkiewicz po długim czasie przerwała milczenie. Przekazała smutną wiaodmość Źródło: youtube.com Plejada

Beata Tyszkiewicz od dłuższego czasu nie udziela się w mediach tak często, jak chcieliby tego dziennikarze i fani gwiazdy. Po odejściu z "Tańca z gwiazdami" trudno o wywiady jak przed laty. Dziennikarzom udało się jednak skontaktować z niekwestionowaną gwiazdą.

Beata Tyszkiewicz po długim czasie zdecydowała się przerwać milczenie, lecz w jej słowach próżno szukać iskierki radości czy nadziei. Smutne wiadomości, to ciężki czas dla byłej jurorki.

Beata Tyszkiewicz jest zawiedziona, niestety nie ma na to wpływu

81-letnia Beata Tyszkiewicz 3 lata temu przeżyła rozległy i niebezpieczny zawał mięśnia sercowego. Po tym wydarzeniu zrezygnowała z jurorowania w "Tańcu z gwiazdami" i całkowicie wycofała się z mediów. Dziennikarze martwią się, że przez swój stan: wiek oraz przebyty zawał i problemy z sercem, znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka zachorowania na koronawirus. Gwiazda jest tego świadoma i przekazała smutne wiadomości.

W obecnej sytuacji Beata Tyszkiewicz zaszyła się w domu i długie godziny spędza na czytaniu książek. Jest jednak mocno zawiedziona, że większość starszych osób za nic ma ostrzeżenia przed zakażeniem i jak gdyby nigdy nic wychodzą z domu: spacery, bazarki, sklepy, kościoły, jakby wirus nigdy nie istniał.

- Taki jest kłopot, że pokolenie seniorów jest bardzo odpowiedzialne. Oni czują się odpowiedzialni za wnuki. Właściwie bardzo często dzięki mamom i teściowym młodzi mogą pracować i teraz trudno jest powiedzieć seniorom, że nie mogą wyjść na spacer z dziećmi, że nie mogą mieć z nimi styczności - mówiła Beata Tyszkiewicz w rozmowie z Plejadą.

Seniorzy powinni mimo wszystko zaszyć się w domach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według Beaty Tyszkiewicz, starsze osoby długo nie usiedzą w domach. Do tej pory często wychodziły na zewnątrz, spotykały się z sąsiadkami i sąsiadami, chciały też czuć się potrzebne i dbały o swoje dzieci oraz wnuki. To dla nich nowa sytuacja, ale powinni wziąć sobie do serca to, że koronawirus tylko na nie czyha i rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie.

Dzisiaj grzeje: 1. Pękła kolejna bariera. Ministerstwo Zdrowia informuje o kolejnych zakażeniach koronawirusem
2. Zdradzała swojego męża. Przez nią i jej kochanka 2,5 tysiąca osób jest na kwarantannie z powodu koronawirusa

- Seniorzy mają poczucie odpowiedzialności. Zawsze widziałam panie, które szły z siatkami, żeby ugotować obiad, zawieźć na angielski, posiedzieć przy chorym dziecku. I teraz oni mają nagle siedzieć i czytać książkę?! To jest dla nich bardzo trudne, bo nie przywykli do tego. Ja natomiast zachęcam ich do pozostania w domu i do tego, aby pomyśleli troszkę o sobie - apeluje Beata Tyszkiewicz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niebezpieczny nowotwór atakujący głównie ludzi młodych. Warto znać jego objawy
  2. Piękny gest Kuby Błaszczykowskiego. Przeznaczy fortunę na walkę z epidemią, brawo
  3. Wiadomo, kim była i na co chorowała zmarła na koronawirusa 27-latka. Wstrząsające doniesienia
  4. Pilne poszukiwania, poważne niebezpieczeństwo. Sanepid wystosował ważny komunikat do Polaków
  5. Dzwoni nieznany numer i słyszysz cztery słowa? Natychmiast się rozłącz, grozi ci ogromne niebezpieczeństwo
  6. Polka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowało

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News