Mało kto zna wstydliwy sekret z młodości Beaty Tyszkiewicz. Miała problemy, które mogły zaważyć na jej życiu

Mało kto zna wstydliwy sekret z młodości Beaty Tyszkiewicz. Miała problemy, które mogły zaważyć na jej życiu Źródło: Screen/Youtube/TVP VOD

Beata Tyszkiewicz słynie z ogromnej elegancji, poczucia stylu oraz klasy. Wszyscy kojarzą ją z inteligentnymi i dowcipnymi wypowiedziami w programie " Taniec z Gwiazdami". Mało kto zna jej sekret z młodości, który mógł zaważyć na jej życiu.

Beata Tyszkiewicz jest postacią, która powszechnie kojarzona jest z ogromnym aktorskim kunsztem, elegancją i intelektem. Jak się okazuje, gwiazda miała w młodości pewne problemy, które mogły okazać się kluczowe dla jej przyszłości. Celebrytka ma bowiem wstydliwą tajemnicę. 

Beata Tyszkiewicz to prawdziwa dama 

Beata Tyszkiewicz zawsze błyszczy swoim nienagannym stylem i wysublimowanymi, dowcipnymi wypowiedziami. Jest gwiazdą, która dzięki wielkiej inteligencji potrafi w ciekawy sposób wypowiedzieć się na każdy temat. 

Mało kto wie, że aktorka ma pewien wstydliwy sekret. Chodzi o to, jak wyglądały lata szkolne celebrytki. Nikt nie spodziewał się, że w życiu Beaty Tyszkiewicz był wystąpił taki epizod. Raczej kojarzy się on z osobami, które nie są szczególnie bystre. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sekret z młodości

Beata Tyszkiewicz ma na swoim koncie bardzo bogatą karierę filmową. Wystąpiła w wielu słynnych filmach i jest postrzegana jako aktorka o ogromnym doświadczeniu scenicznym. Właśnie ze względu na ten bardzo wczesny początek występów na dużym ekranie miała pewne problemy w życiu prywatnym.

Okazuje się, że aktorce udało się zdać maturę dopiero za drugim razem. Był to wynik ściśle powiązany z przygotowaniami do roli Klary w "Zemście". Praca nad tym filmem zabrała aktorce tyle czasu, że znacznie opuściła się w nauce. Mimo że zaczęła naukę w prestiżowym Liceum im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie, później musiała zostać przeniesiona do liceum zakonu sióstr urszulanek szarych w Milanówku, a następnie do sióstr niepokalanek w Szymanowie.

Dzisiaj grzeje: 1.  Agnieszka Woźniak-Starak chciała zajść w ciąże z Piotrem?! Jej słowa łamią serce
2. Druzgocące doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Wiadomo co się z nią teraz dzieje, nie jest dobrze

Mało kto wie o tym wstydliwym dla niektórych epizodzie w życiu gwiazdy. Jak widać dwukrotne podchodzenie do matury nie było wynikiem braku inteligencji, ale zostało podyktowane sytuacją życiową. Aktorka postanowiła bowiem skupić się na swoim debiucie filmowym. Później zdecydowała się jednak poświecić swoją uwagę nauce i zdobyć niezbędne wykształcenie. Jak wiadomo, bez matury bardzo ciężko zaistnieć na jakiejkolwiek drodze kariery zawodowej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dadzą nawet 110 tys. zł. Jest jeden haczyk
  2. Kochanka męża zmarła i zostawiła mu maleńkie dziecko. Mężczyzna chce je wychować razem z bezpłodną żoną
  3. Sąsiedzi myśleli, że jest idealnym mężem i tatą. Teraz cała Polska dowiedziała się, jaki z niego chory bydlak
  4. Emilia dzień przed swoim ślubem dostała okresu. Następnego dnia wszystkich gości weselnych zamurowało na jej widok
  5. Jego zwłoki znaleziono w lesie. Uwielbiany bohater "M jak Miłość" nie żyje

Źródło: Wikipedia

Następny artykuł