Co dzieje się z Beatą Tyszkiewicz? Najnowsze informacje nie pozostawiają złudzeń

Co dzieje się z Beatą Tyszkiewicz? Najnowsze informacje nie pozostawiają złudzeń Źródło: youtube.com Moje Archiwum

Beata Tyszkiewicz jakiś czas temu całkowicie wycofała się z życia publicznego i zniknęła z show biznesu. Najnowsze informacje o legendarnej aktorce poruszyły fanów.

Beata Tyszkiewicz zadecydowała, że nadszedł dla niej czas, by przejść na emeryturę. Słynna aktorka wycofała się z życia publicznego i pracy i zaszyła w swoich 4 ścianach. Fani bardzo niepokoją się o swoją idolkę, szczególnie w czasach panującej pandemii. Niedawno w mediach pojawiły się nowe doniesienia o gwieździe, wielbiciele są poruszeni.

Beata Tyszkiewicz zrezygnowała z pracy

Legendarna aktorka jakiś czas temu zrezygnowała z pracy przy programie "Taniec z gwiazdami", w którym przez wiele lat była jurorką. Odrzuciła również wszystkie inne propozycje zawodowe i zaszyła się w swoim mieszkaniu. Gwiazda unika spotkań towarzyskich i praktycznie nie wychodzi już z domu, a o stanie aktorki głownie informują jej córki.

- Po prostu tak zadecydowała, a w swoich decyzjach jest bardzo wytrwała. Każdy ma do nich prawo, jak i do życia takiego, jakiego pragnie. A my, cóż, możemy tylko żałować. Ja jednak jestem w tej szczęśliwej sytuacji, że cały czas mam z mamą bliski kontakt - informowała Karolina Wajda, jedna z córek Beaty Tyszkiewicz.

Beata Tyszkiewicz zamknęła się w domu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W obliczu szalejącej pandemii koronawirusa media postanowiły sprawdzić, jak gwiazda radzi sobie z zagrożeniem. Beata Tyszkiewicz w rozmowie z dziennikarzami portalu "Plejada" wyznała, że to naprawdę trudny czas dla wszystkich, dla niej również, choć już dawno ograniczyła wychodzenie z mieszkania praktycznie do zera.

-  Czuję się dobrze. Ja jestem cały czas w domu, ale myślę, że ten obecny czas jest naprawdę wyjątkowy [...] Interesuje się tymi wszystkimi doniesieniami, bo interesuje mnie to, co dotyczy innych - wyznała gwiazda.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia właśnie podało najnowsze informacje. Liczba chorych na koronawirusa rośnie w błyskawicznym tempie

2. Koronawirus na włosach? Jak często myć głowę w czasie epidemii? Lekarz odpowiada

Portal zapytał aktorkę o to, jak radzi sobie sama w domu. Gwiazda wyznała, że nie cierpi na nudę i potrafi bez problemu znaleźć sobie ciekawe zajecie.

- Zawsze są książki. Mogę też coś pisać, coś oglądać w telewizji czy Internecie. Myślę, że zachowuję ogólnie taki spokój - powiedziała Beata Tyszkiewicz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z bronią w ręku ukradli 100 tys. maseczek. Przez koronawirusa dochodzi do strasznych wydarzeń
  2. Jerzy Brzęczek nie poprowadzi Polski na Euro? Zaskakujące słowa prezesa PZPN
  3. Smutek w rodzinie Grażyny Torbickiej. Nieprawdopodobne doniesienia mediów
  4. Kasia Cichopek rozsierdziła wielu fanów. Runęła lawina bardzo nieładnych obelg w jej kierunku
  5. Bilans rośnie w szybkim tempie. Nowe przypadki koronawirusa w Polsce
  6. Decyzja rządu z ostatniej chwili: handel w niedzielę zostanie częściowo przywrócony

źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News