Nikt wcześniej go nie widział. Nieznane dotąd zdjęcie Beaty Tyszkiewicz, zadziwia jeden szczegół

Nikt wcześniej go nie widział. Nieznane dotąd zdjęcie Beaty Tyszkiewicz, zadziwia jeden szczegół Źródło: .

Beata Tyszkiewicz, mimo upływu lat, wciąż fascynuje swoich fanów. Tym razem mają oni kolejny powód do rozważań, bowiem w sieci pojawiło się niepublikowane dotąd zdjęcie artystki. Jeden szczegół zwraca uwagę wszystkich wielbicieli damy polskiego kina.

Beata Tyszkiewicz od lat słynie z fantastycznego gustu i wyczucia stylu. Nic dziwnego, że szczegół w jej dłoni zainteresował tak wielu fanów. Nidy wcześniej nie mieli okazji zobaczyć swojej idolki z czymś podobnym. Dzięki temu mają okazję lepiej poznać jej gust, a co za tym idzie, spojrzeć na nią pod nieco innym kątem. To prawdziwa gratka dla każdego, kto ceni kultową artystkę.

Beata Tyszkiewicz na nieznanej fotografii

Fanpage ABC Warszawa opublikował na Facebooku post, do którego dołączył zdjęcie z 1963 roku. Widać na nim młoda Beatę Tyszkiewicz na spacerze po Rynku Starego Miasta w Warszawie. Towarzyszy jej uroczy, mały jamnik, Kacperek. Gwiazda ubrana jest w niezwykle modny w tamtych czasach płaszcz, lecz to to nie pies ani ubiór najbardziej zainteresowały fanów. Baczni obserwatorzy zauważyli, że artystka trzyma w ręku pewien szczegół - płytę winylową. Udało im się ustalić wykonawcę.

Okazało się, że aktorka słuchała Nancy Wilson, a album, którzy niesie, to "Hollywood - My way". To czarnoskóra wokalistka, która była związana z jazzem i bluesem. W tamtych czasach była niezwykle popularna, a ta płyta była jedną z najnowszych w dorobku. Trzeba przyznać, że Beata Tyszkiewicz mogła pochwalić się ogromną wrażliwością na muzykę, a do tego widać, że lubiła poszukiwać nowych rytmów. Rodzime utwory najwyraźniej nie były dla niej wystarczające - oczarowały ją amerykańcy wykonawcy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Beata Tyszkiewicz fanką jazzu

Informacje o tym, jakiej muzyki słuchała Beata Tyszkiewicz w latach 60., może być cennym odkryciem dla wszystkich jej fanów. Być może zainspiruje ich to do poznania gatunku, jakim jest jazz. To wspaniała, który oferuje ogromne bogactwo rytmów. W dużej mierze oparty na dźwiękach instrumentów dętych oraz improwizacji, nie każdemu jednak wpada w ucho. Taka muzyka wymaga nieco bardziej wyrobionego ucha.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
2. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski

Warto również zauważyć, że w tamtych czasach winyle były raczej trudno dostępne i tylko nieliczni mogli sobie na nie pozwolić. Beata Tyszkiewicz należała zatem do wąskiego grona szczęśliwców, którzy mogli skorzystać z dobrodziejstw współczesności. Bardzo możliwe, że niedługo znajdą się kolejne fotografie gwiazdy, o których wcześniej się nie mówiło. Nigdy nie wiadomo, jakie interesujące detale uda się na nich wypatrzeć.

Fot. Facebook.com/ABC Warszawy

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczom
  2. Są nowe informacje w sprawie skoczka, który upadł podczas konkursu. Lekarze przekazali wiadomości
  3. Sąsiad zakradł się do jej łóżka i zgwałcił z zimną krwią. Nagranie ujawniło najgorsze
  4. Tuż przed śmiercią Anna Przybylska wyjawiła swoje największe marzenie. Wielki smutek
  5. Księża poniżyli właśnie wielu najuboższych Polaków. Nie udzielili pomocy bezdomnym i starszym, nikt z Kościoła nie raczył się pofatygować

źródło: dailymail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News