Znamy prawdziwy powód, dla którego Beata Tyszkiewicz odeszła z "Tańca z Gwiazdami". Niezwykle smutny

Znamy prawdziwy powód, dla którego Beata Tyszkiewicz odeszła z "Tańca z Gwiazdami". Niezwykle smutny Źródło: Screen/Youtube/ weare PL

Beata Tyszkiewicz podjęła niedawno decyzję o tym, żeby odejść z "Tańca z Gwiazdami". Poznaliśmy powód jej działania, który z pewnością zasmuci wielu wielbicieli gwiazdy.

Beata Tyszkiewicz przez długie lata była wizytówką programu "Taniec z Gwiazdami". Teraz ogłosiła, że nie wystąpi w kolejnej edycji. Powód podjęcia takiej decyzji z pewnością bardzo zasmuci fanów gwiazdy, która w telewizyjnym show czarowała dowcipnymi uwagami. 

Beata Tyszkiewicz była ulubienicą widzów 

Beata Tyszkiewicz wystąpiła już w 19 edycjach telewizyjnego show. Aktorka podjęła decyzję, że nie weźmie udziału w kolejnej. Z pewnością bez obecności celebrytki na ekranie program straci sporo swojego uroku.

Poznaliśmy powód tej zaskakującej decyzji. Gdy fani dowiedzą się jaka jest prawda na ten temat, na pewno wybaczą swej ulubienicy to postanowienie. Chodzi bowiem o sprawy, które są w życiu najważniejsze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Uzasadnione rozstanie z programem 

Okazuje się, że Beata Tyszkiewicz zrezygnowała z udziału w programie ze względów zdrowotnych. Aktorka w 2017 roku przeszła zawał i od tamtej pory boryka się z różnymi dolegliwościami. Postanowiła więc rozstać się z roztańczonym show Polsatu, mimo że występuje w nim od 2005 roku. 

- Zdecydowałam się wziąć odpoczynek od „Tańca z gwiazdami". To bardzo wymagający program. Bo to nie tylko dwie godziny na wizji, ale też próby i inne długie nagrania. Na pewno będę tęsknić, to z resztą będzie chyba tęsknota obopólna  - skomentowała swoją decyzję sama gwiazda. 

Fani są niezwykle smutni z tego powodu. Program "Taniec z Gwiazdami" bez jej nietuzinkowych, zabawnych komentarzy nie będzie taki sam. Producenci usiłowali zatrzymać ją za wszelką cenę, ale ostatecznie musieli uszanować wolę celebrytki. Obiecali, że jeżeli będzie kiedyś miała ochotę na powrót, drzwi do jurorskiego stołu są dla niej zawsze otwarte. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bestialsko skatowany jeż. Grupa nastolatków wydłubała mu oczy. Szokujące zdjęcie
2. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

- Jak wszyscy, kocham panią Beatę więc zaproponowałem jej, że tak zorganizujemy pracę, by mogła spędzać w studiu jak najmniej czasu. Niestety, nie udało się pani Beaty przekonać - powiedział producent show, Rinke Rooyens.

Być może doczekamy się powrotu Beaty Tyszkiewicz w kolejnych edycjach, jeżeli zdecyduje, że odpoczęła, a jej stan zdrowia się poprawi. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. 102-letnia babcia nie mogła się pojawić na ślubie wnuczki. Panna młoda od razu postanowiła działać, jej pomysł wycisnął łzy z oczu rodziny

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News