Iwona Pavlović apeluje w sprawie Beaty Tyszkiewicz. Zdecydowana reakcja gwiazdy "Tańca z gwiazdami"

Iwona Pavlović apeluje w sprawie Beaty Tyszkiewicz. Zdecydowana reakcja gwiazdy "Tańca z gwiazdami" Źródło: youtube Plotek

Beata Tyszkiewicz to kobieta o wrodzonej klasie, która potrafi onieśmielić praktycznie każdego. Historia jej życia jest równie niesamowita, co ona sama, nic więc dziwnego, że jej wielka przyjaciółka postanowiła zabrać głos w toczącej się dyskusji.

Beata Tyszkiewicz młodszemu widzowi kojarzy się głównie z byciem jurorem w "Tańcu z gwiazdami", jednak pierwsza dama polskiej kinematografii prowadziła nadzwyczaj ciekawe życie. 

Decyzja, która nie zaskoczyła nikogo

Beata Tyszkiewicz to osoba, którą z łatwością można określić jako fascynującą. Nie zdziwiło zatem nikogo, iż podjęta została decyzja o nakręceniu filmu o aktorce, ale w tym momencie pojawił się dość poważny problem: kto miałby wcielić się w główną postać? Wybór nie jest prosty ze względu na wyjątkowość gwiazdy, dlatego głos w dyskusji postanowiła zabrać jej długoletnia przyjaciółka, Ivona Pavlović. Panie współpracowały ze sobą przez 19 edycji tanecznego show. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jest jedna silna kandydatka

Ivona Pavlović podkreśla, że jakakolwiek decyzja nie zostanie podjęta, to wybrana aktorka musi koniecznie posiadać jedną ważną cechę - wielką klasę. Waga warsztatu aktorskiego nie jest dla jurorki aż tak ważna, gdyż uważa ona, że akturat ten fakt można wyćwiczyć, a wewnętrznej klasy już nie. Ivona Pavlović zwraca uwagę, że Beata Tyszkiewicz to prawdziwa dama, która zawsze nosi głowę wysoko, ale pomimo tego nie pokazuje względem innych wyższości.

Jako najlepszą w jej mniemaniu kandydatkę wskazuje Magdalenę Boczarską, która oczarowała ją przy okazji filmu "Sztuka kochania", gdzie wcielała się w postać Michaliny Wisłockiej. Podobno obie panie w jej opinii noszą w sobie podobną magnetyzującą tajemnicę. Sama zainteresowana byłaby zadowolona, gdyby zagrała ją Magdalena Cielecka, której jest wielką fanką.

Dzisiaj grzeje: 1. IMGW pilnie alarmuje przed zagrożeniem zdrowia i życia Polaków. Żywioł uderzy z destrukcyjną mocą

2. Kelnerka uratowała dzieci. Podeszła do stolika i zauważyła twarz dziewczynki

Beata Tyszkiewicz, pierwsza dama polskiego filmu

Beata Tyszkiewicz zyskała ten przydomek ze względu na swoje arystokratyczne pochodzenie. Gwiazda na świat przyszła w pałacu na Wilanowie. Aktorka prowadziła niezwykle ciekawe życie, które na pewno stanowi świetny materiał na scenariusz filmowy. Jest córką Krzysztofa Tyszkiewicza i Barbary z Rechowiczów i posiada swoją własną pieczęć rodową. Kontakt młodej Beaty z ojcem w młodości praktycznie nie istniał, ze względu na rozpad rodziny oraz jego emigrację do Anglii. Odnowiła go dopiero w momencie, kiedy dorosła. Beata Tyszkiewicz trzykrotnie wychodziła za mąż, a jej pierwszym mężem był Andrzej Wajda. Obecnie jej małżonkiem jest Jacek Padlewski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polki niechętnie chodzą do ginekologa. Często przyczyną jest zachowanie samego lekarza
  2. Piłkarz Juventusu zarażony koronawirusem. Zawodnik apeluje do kibiców
  3. Była partnerka Kamila Durczoka przerwała milczenie. Porażające wyznanie, dramat za zamkniętymi drzwiami
  4. Lekarze alarmują, pierwsze objawy groźnego nowotworu można łatwo pomylić z niegroźną chorobą. Wzdęcia są jednymi z nich
  5. Schronisko zorganizowało przyjęcie urodzinowe dla śmiertelnie chorego kota. Początek imprezy okazał się druzgoczący
  6. Źle się dzieje, półki pustoszeją na naszych oczach. Wszyscy ruszyli do Lidla, Biedronki i najbliższych sklepów

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News