Gdy Beata Tyszkiewicz wyszła na balkon, pod nim stali fani, którzy zrobili coś wzruszającego. Potem słuch o niej zaginął

Gdy Beata Tyszkiewicz wyszła na balkon, pod nim stali fani, którzy zrobili coś wzruszającego. Potem słuch o niej zaginął Źródło: screen youtube.com/Kętrzyńska Telewizja Kablowa

Beata Tyszkiewicz, gdy usłyszała fanów pod swoim mieszkaniem, natychmiast wyszła na balkon. To, co dla niej zrobili, było wspaniałe, ale od tamtej pory słuch po niej zaginął.

Beata Tyszkiewicz w ostatnich miesiącach znacząco podupadła na zdrowiu, co oczywiście odbiło się szerokim echem w polskich mediach. Aktorka z tego też względu na dobre zrezygnowała ze swojego udziału w popularnym show stacji Polsat "Taniec z gwiazdami". Kiedy tylko jej fani dowiedzieli się, co się stało, to natychmiast postanowili pocieszyć i wesprzeć swoją idolkę.

Okazuje się, że gwiazda uskarża się na problemy z sercem, które coraz częściej niepokojąco daje o sobie znać. Aby okazać Beacie Tyszkiewicz wsparcie, jej fani z zespołu Szczupaki natychmiast ruszyli pod jej mieszkanie, aby dać dla niej specjalny koncert. Aktorka słysząc ich, natychmiast wyszła na balkon, lecz po tym słuch po niej zaginął. 

Beata Tyszkiewicz nie mogła uwierzyć własnym oczom

Do muzyków błyskawicznie dołączyli również inni ludzie, którzy chcieli okazać swoje wsparcie uwielbianej aktorce. Zespół Szczupaki wykonał między innymi takie przeboje jak „Beatę z Albatrosa” Janusza Laskowskiego, czy "Miliony białych róż" Ałły Pugaczowej.

Beata Tyszkiewicz słysząc pod swoimi oknami śpiew fanów, wyszła specjalnie na balkon, aby się z nimi zobaczyć, a na jej ustach pojawił się promienny uśmiech. Jednak to wspaniałe wydarzenie miało miejsce 12 czerwca, a od tamtej pory słuch po aktorce zaginął.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Beata Tyszkiewicz nie wychodzi poza swoje mieszkanie i nie kontaktuje się w żaden sposób z mediami. Na dobrą sprawę nie wiadomo nawet, czy jej stan się polepszył i co dokładnie się z nią dzieje. Nawet codzienne zakupy robi dla niej córka lub gosposia. Co więcej, aktorka postanowiła poukładać pewne sprawy w swoim życiu, a według medialnych doniesień spisała nawet swój testament.

 - Ma do tego prawo, a ja doskonale ją rozumiem, niczego nie narzucam i robię to, o co mnie poprosi. Jeśli chce, bym przyjechała, jestem na każde zawołanie. Teraz na jej prośbę porządkuję zdjęcia i dokumenty - mówiła Karolina Wajda.

Wygląda na to, że faktycznie Beata Tyszkiewicz potrzebuje teraz najbardziej ciszy i spokoju, jednak wciąż wielu jej fanów obawia się, jak dalej będzie z jej zdrowiem. Miliony Polaków czekają na każdą informację dotyczącą swojej ukochanej artystki. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Magda Narożna z Pięknych i Młodych jeszcze ostrzej niż 14-letnia Roksana Węgiel! Pokazała całe pośladki
  4. Koszmar z dzieciństwa który Agata Duda "będzie miała przed oczami do końca życia". Przy rodzinnym stole słychać było tylko płacz
  5. To jest nierealne. Mama Grażyny Torbickiej ma ponad 80 lat, a wygląda jak petarda! Chyba zesłały ją anioły
  6. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok
  7. Pola Raksa urodziła się podczas II wojny światowej. To jak wygląda dziś, wprawia w osłupienie
  8. Michał Wiśniewski bezskutecznie błaga o pomoc. Zostało 11 dni, Oliwier walczy o życie. Lekarze: "Sytuacja jest krytyczna"
  9. Wreszcie dowiedzieliśmy się ile Justyna Żyła zarobiła w Tańcu z Gwiazdami. To prawdziwa fortuna

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News