Beata Tyszkiewicz od miesięcy nie wychodzi z domu. Smutny powód

Beata Tyszkiewicz od miesięcy nie wychodzi z domu. Smutny powód Źródło: TRICOLORS/East News

Beata Tyszkiewicz od miesięcy nie wychodzi z domu. O gwieździe polskiego kina jest ostatnio bardzo cicho w mediach. Aktorka praktycznie wycofała się z życia publicznego. Ostatnio wypowiadała się o trudach kwarantanny, teraz znów woli nie wychodzić z domu. Powód jej zamknięcia w czterech ścianach zaskakuje.

Beata Tyszkiewicz utknęła w swoim mieszkaniu w centrum Warszawy. Woli nie wychodzić z domu i nie wyjeżdżać poza Warszawę. Karolina Wajda stara się wpłynąć na mamę, jednak ta uparcie się na nic nie zgadza.

Córka aktorki mocno się o nią niepokoi, jej prośby są puszczane mimo uszu

82-letnia Beata Tyszkiewicz od miesiąca przebywa w domu. Mimo, że wprowadzone obostrzenia zostały poluzowane, aktorce nie spieszy się do powrotu do dawnego stylu życia. Aktorka 2,5 roku temu trafiła do szpitala przez problemy z sercem i od tamtej pory woli mieć święty spokój. Jednak jej córka, Karolina Wajda, ogromnie martwi się o mamę i próbuje ją namówić, aby na jakiś czas opuściła mieszkanie w centrum stolicy i przyjechała do swojej dawnej posiadłości.

Posiadłość w Głuchach pod Warszawą i modrzewiowy dworek należał do rodziny Kamila Cypriana Norwida. Potem przejęła ją Beata Tyszkiewicz. Wraz z nieżyjącym już Andrzejem Wajdą dbali o nieruchomość i spędzili w niej najlepsze lata życia. Karolina nie daje za wygraną - nie może doczekać się, aż spędzi czas z mamą z dala od hałaśliwej stolicy. Beata Tyszkiewicz znalazła jednak kolejny powód, by nie wychodzić z domu.

Beata Tyszkiewicz boi się jednej rzeczy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziennikarzom "Super Expressu" udało się porozmawiać z aktorką i byli dość zaskoczeni jej słowami. Beata Tyszkiewicz z nieukrywaną szczerością stwierdziła, że najlepiej czuje się w Warszawie, a na wieś nie chce wyjeżdżać z powodu dynamicznie zmieniającej się pogody. Najbardziej boi się nawałnic.

- Niech miną te burze z piorunami i nawałnice. Wtedy o tym pomyślę. Najlepiej czuję się w swoim mieszkaniu, ale cudownie byłoby spróbować leśnych poziomek. Czy one jeszcze są w lasach? - 

Dzisiaj grzeje: 1. Od 13 lipca obowiązuje kwarantanna dla Polaków. Nikt nie spodziewał się przykrych wiadomości
2. Epidemia zablokowała oddziały zakaźne. Tysiące pacjentów bez możliwości hospitalizacji

Wszyscy obawiają się, że Beata Tyszkiewicz najzwyczajniej w świecie może skarżyć się na nudę. Ta jednak jeszcze przed świętami Wielkiej Nocy wyznała, że "To nic złego: jak ktoś się nudzi z samym sobą, to ma kłopot. Ja się nigdy sama ze sobą nie nudziłam".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podsłuchała porażającą rozmowę Czesława, który od 30 lat prowadził sklep rybny. Od razu zainterweniowała, wszystko wylądowało w internecie
  2. Robert Lewandowski rozgrzał fanki do czerwoności. Odważne zdjęcie z wakacji stało się hitem, dostał nowy pseudonim (FOTO)
  3. Aktorka hitowego serialu znanego z TVP nie żyje? Porażające doniesienia, policja szuka ciała w jeziorze
  4. Porażające sceny podczas ślubu. Koniecznie patrzcie na świadka, nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać
  5. Wierni w kościele nie mogli uwierzyć. Nagle zamiast księdza pojawił się gwiazdor disco polo i zaczął śpiewać
  6. Przełom w życiu Małgorzaty Trzaskowskiej. Nagle zapadła cisza, po chwili Rafał wypowiedział kluczowe słowa

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News