To będzie największy hit w "Tańcu z Gwiazdami"? Beata Tyszkiewicz o swoim powrocie

To będzie największy hit w "Tańcu z Gwiazdami"? Beata Tyszkiewicz o swoim powrocie Źródło: screen/youtube/

Beata Tyszkiewicz długo milczała na temat swojego powrotu do "Tańca z Gwiazdami", a fani nieustannie wyczekiwali komentarza. Ku ich uciesze, aktorka w końcu zabrała głos, jednak w dość tajemniczy sposób odpowiedziała na pytanie.

Beata Tyszkiewicz przez kilka lat sprawdzała się jako jurorka uwielbianego tanecznego show. Telewidzowie zdążyli przez ten czas bardzo się do niej przywiązać, dlatego nic dziwnego, że jej decyzja o odejściu była dla nich tak poruszająca. Fani gwiazdy nie kryli swojego smutku i prosili o powrót ulubienicy. Aktorka długo nie odnosiła się do wszystkich komentarzy na ten temat, jednak teraz postanowiła w końcu zabrać głos. 

Kwiaty i prośby 

W rozmowie z dziennikarzem Faktu była już jurorka Tańca z Gwiazdami zdradziła, że nieustannie dostaje kwiaty i zapytania o powrót do show. Przyznaje, że jest to niezwykle miłe, że produkcja wciąż o niej pamięta. Wygląda zatem na to, że nie tylko widzowie pokładają ogromne nadzieje w powrocie Beaty Tyszkiewicz, ale sami realizatorzy show również. Nietrudno się temu dziwić, bowiem gwiazda kina w każdym odcinku pokazywała swoją rozwagę i profesjonalizm, co niezwykle podobało się również uczestnikom TzG. 

- Produkcja do tej pory jest dla mnie szalenie miła, dostaję zapytania o powrót i bardzo często przysyłają mi kwiaty. To niesamowite, że o mnie nie zapominają, bo ten program był ważną częścią mojego życia - powiedziała Faktowi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Beata Tyszkiewicz tajemniczo o swoim powrocie do show 

Podczas wywiadu Beata Tyszkiewicz zdradziła również, że w każdy piątek zasiada przed telewizorem, by oglądać zmagania tancerzy i amatorów na wielkiej scenie Polsatu. Przyznała, że z uwagą śledzi każdy komentarz Iwony Pavlović, która wciąż lubi wbić niewielką szpilkę uczestnikom. Można zatem wnioskować, że aktorka tęskni za programem, jednak na pytanie, czy powróci jeszcze do roli jurorki odpowiedziała dość tajemniczo:

- Na pewno nie na cały sezon - stwierdziła. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.

2. Bank PKO BP ostrzega swoich klientów przed niebezpieczeństwem. Można stracić wszystkie swoje pieniądze

Wygląda na to, że gwiazda rozważa chwilowy powrót do show, a przynajmniej taka nadzieja pojawiła się w myślach jej fanów, gdy tylko usłyszeli te słowa. 

- Dalej ze wzruszeniem co piątek oglądam „Taniec z Gwiazdami”. Uwielbiam to, że Iwona nie straciła swojego pazura i wciąż jest Czarną Mambą - powiedziała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 200 tys. ludzi za chwilę zostanie NA BRUKU. Wszystko przez komputery
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Wyłowili 13 martwych ciał, wszystkie z nich to kobiety. Polsat przekazał informacje o tragicznych wydarzeniach
  4. Nagły zwrot akcji ws. zabójstwa małej Kristiny. Zbrodnia okazała się jeszcze bardziej brutalna, niż ktokolwiek przypuszczał?
  5. Sekretny przepis Macieja Kuronia na kotlety schabowe. Trzeba zadbać tylko o jeden szczegół, aby cieszyć się nieziemskim smakiem

Źródło: fakt 

Następny artykuł