98% Polaków nie ma pojęcia, z kim jest spokrewniona Beata Tyszkiewicz. Po odkryciu prawdy czasem nie są w stanie jej zaakceptować

98% Polaków nie ma pojęcia, z kim jest spokrewniona Beata Tyszkiewicz. Po odkryciu prawdy czasem nie są w stanie jej zaakceptować Źródło: Kadr z filmu "Teraz albo nigdy!

Beata Tyszkiewicz nie lubi chwalić się swoim pochodzeniem, a szkoda, bo w jej drzewie genealogicznym znajduje się ktoś kim śmiało można by było się szczycić. Praktycznie nikt nie wie z kim spokrewniona jest ulubiona gwiazda wszystkich polaków.

Beata Tyszkiewicz gości na ekranach telewizyjnych od bardzo dawna. Dzisiaj kojarzona głównie z wieloletniego zasiadania w jury "Tańca z gwiazdami", ma na swoim koncie udział w długiej liczbie filmów i seriali. Niedługo minie 50 lat od kiedy możemy patrzeć na jej występy w telewizji. 

Jej postać jest na tyle ciekawa, że gwiazda nie lubi się dzielić swoją historią rodzinną. Wydaje się to być zaskakujące zwłaszcza, że ma się czym chwalić. Nie chodzi tylko o jej tytuł hrabianki, ale o to kto znajduje się w jej drzewie genealogicznym.

Beata Tyszkiewicz i długa lista przodków 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Beata Tyszkiewicz przyszła na świat na terenie pałacu w Wilanowie. Jednak nie lubi o tym wspominać i za wszelką cenę stara się odciąć od swoich korzeni. Kiedyś jednak wspomniała, że nie cierpi być traktowana jako ktoś lepszy czy jako dama, a niestety musi mierzyć się z taką opinią.

- Marzyłam przez całe życie, by powiedzieli o mnie, że jestem kobietą lekkich obyczajów. Starałam się o to przez całe życie! I co z tego wynikło? Dama przyćmiła wszystko! Wystarczy pokazać się na ekranie jako dama, by mieć dobrą prasę. Żałuję tego. W życiu prywatnym niewiele mam wspólnego z wizerunkiem damy. Nie stroję się, nie mizdrzę, nie pozuję do zdjęć. Wolę coś praktycznego: zrobić przetwory, ugotować obiad albo upiec sernik - wyznała kiedyś w rozmowie z gazetą Fakt.

Odcinając się od rodziny, nie ucieknie od przeszłości, a przeglądając jej rodzinną historię można zauważyć coś zaskakującego. Jednym z jej przodków, którego można znaleźć w jej drzewie genealogicznym jest jeden z najwybitniejszych przedstawicieli polskich poetów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą

2. Wreszcie! Dowiedzieliśmy się jak wygląda córka Marty Kaczyńskiej, ale zdjęcie może zaraz zniknąć z internetu 

Juliusz Słowacki posługiwał się dokładnie takim samym herbem co rodzina Tyszkiewicz. Gwiazda nigdy nie wspominała o posiadaniu takiego członka w swojej rodzinie, niemniej jednak jest z nim spokrewniona.

Najlepsze newsy dnia:

  1. To już PLAGA wśród grzybiarzy. Policja interweniuje już codziennie!
  2. Gwiazda rozwścieczyła fanów. Zarzucili jej, że kpi z Holocaustu
  3. Kręgosłup uczestnika Tańca z Gwiazdami w ruinie! Nie może chodzić, trwa walka z czasem
  4. Brutalna riposta w DDTVN. Filip Chajzer natychmiast zamilkł, kiedy tylko usłyszał bezlitosne słowa
  5. Fani "Królowych życia" czują się oszukani i upodleni! Wszystko było ustawką?!

źródło : wikipedia 

 

Następny artykuł