Niepokojące doniesienia o Beacie Tyszkiewicz. Córka wydała oświadczenie, które zasmuci Polaków

Niepokojące doniesienia o Beacie Tyszkiewicz. Córka wydała oświadczenie, które zasmuci Polaków Źródło: Screen/youtube/iplaTV

Beata Tyszkiewicz gości na ekranach naszych telewizorów od wielu lat. Widzowie zdążyli się także przyzwyczaić do jej obecności w "Tańcu z gwiazdami", gdzie zasiada jako jury. Wszystko wskazuje na to, że wszystko może się zmienić.

Beata Tyszkiewicz, przez swoje arystokratyczne pochodzenie często nazywana jest pierwszą damą polskiego filmu. Nic dziwnego, aktorka bowiem gości na ekranach naszych telewizorów już od lat 50. Swój pierwszy angaż dostała, gdy była jeszcze nastolatką. Jej córka wydała właśnie oświadczenie, które wskazuje na to, że kobieta zniknie z show-biznesu

Beata Tyszkiewicz ma problemy 

Aktorka przekazała mediom, że ma zamiar wycofać się z życia publicznego. Media spekulują, że jej stan zdrowia gwałtownie się pogorszył. Jej córka, Karolina Wajda, zaprzecza jednak takim doniesieniom. 

- Po prostu tak zadecydowała, a w swoich decyzjach jest bardzo wytrwała. Każdy ma do nich prawo, jak i do życia takiego, jakiego pragnie. A my, cóż, możemy tylko żałować. Ja jednak jestem w tej szczęśliwej sytuacji, że cały czas mam z mamą bliski kontakt - przyznała. 

Kobieta była przekonywana przez producentów, reżyserów, dziennikarzy, ale nic to nie dało. Aktorka nie odbiera nawet telefonów od dziennikarzy. Córka ma jednak nadzieję, że gdy jej mama porządnie odpocznie, zmieni zdanie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wielka aktorka, będziemy tęsknić 

Beata Tyszkiewicz to wybitna aktorka. Zagrała w ponad 100 filmach. Polakom zawsze będzie kojarzyć się z ogromną klasą, nienagannym stylem oraz wyjątkową gracją. Jest jedną z ostatnich dam, reprezentujących stare polskie kino.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka dowiedziała się, że jej mama dokonała aborcji. Gdy była z nią w ciąży
2. Zabił ciężarną żonę podczas stosunku, ale na tym nie skończył. Okropny czyn, odbiera mowę

- Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem. Dzisiejsze pokolenie ma do tego inny stosunek. Aktorki pokazują się w dresach i bez makijażu, a moja mama zawsze była osobą zadbaną - powiedziała Wajda o mamie. 

Aktorka spędza teraz czas w swoim mieszkaniu w Warszawie lub odpoczywa w domu w miejscowości Głuchy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy raka płuc. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Organizatorzy konkursu w Willingen przekazali fantastyczną informację. Polacy mogą odetchnąć z ulgą
  3. Magda Narożna pokazała w internecie wymowne zdjęcie. Fani przecierają oczy ze zdumienia
  4. Kobieta przez lata cierpiała z powodu rzadkiej choroby. Z dziąseł wyrastają jej włosy, widok tylko do odważnych [ZDJĘCIE]
  5. Niewiarygodne, co uczniowie pokazali na swoje studniówce. Ciężko oderwać oczy od ich tańca
  6.  

źródło: Kobieta WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News