Beata Tyszkiewicz zniknęła z życia publicznego. Teraz ujawniła swój sekret, wiemy, jak sobie radzi

Beata Tyszkiewicz zniknęła z życia publicznego. Teraz ujawniła swój sekret, wiemy, jak sobie radzi Źródło: TRICOLORS East News

Beata Tyszkiewicz jest niekwestionowaną królową polskiego kina. Aktorka, która w show-biznesie zadebiutowała w 1957 roku, przez dekady niezmiennie pozostawała ulubienicą widzów. Produkcje, w których wystąpiła, do dziś przyciągają przez teleodbiorniki rzesze fanów. Olśniewająco piękna gwiazda może pochwalić się niesamowitą charyzmą, klasą i poczuciem humoru. Jest osobowością wyjątkową, dlatego trudno uwierzyć w to, że podjęła decyzję o zniknięciu z życia publicznego.

Beata Tyszkiewicz ma 81 lat. Gwiazda nadal wygląda olśniewająco i zaraża widzów pozytywną energią, jednak jej stan zdrowia nie jest już tak dobry, jakby tego oczekiwała. Aktorka jest bardzo zaniepokojona swoim pogarszającym się samopoczuciem i podjęła kroki, by wielbiciele zapamiętali ją taką, jaką była podczas swoich ostatnich lat artystycznej aktywności. Niestety, od kilku miesięcy nie mieliśmy okazji obserwować publicznych wystąpień Beaty Tyszkiewicz. Z doniesień, jakie pojawiły się w mediach, wynika, że ta sytuacja prawdopodobnie nie ulegnie zmianie. Fani aktorki muszą uszanować jej decyzję i pożegnać się z legendą sceny filmowej i teatralnej. Na szczęście, filmy i seriale, w których zagrała, są wręcz niezliczone. Obejrzenie ich zajmie naprawdę dużo czasu.

Beata Tyszkiewicz podupadła na zdrowiu

Gdy niedawno gwiazda podzieliła się niespodziewaną informacją o tym, że znika ze świata show-biznesu, jej fani byli zrozpaczeni. Telewidzowie nie wyobrażają sobie małego ekranu bez charyzmatycznej Beaty Tyszkiewicz. Niestety, kobieta nie ma zamiaru wracać na wizję. Priorytetem stała się dla niej troska o kondycję fizyczną. Aktorka uważa, że stan, w którym obecnie się znajduje, nie pozwala na pokazywanie się wielbicielom. Według niej publiczne wystąpienia byłyby jednoznaczne z brakiem szacunku do fanów. Jej córka, Karolina Wajda, zapowiedziała, że nic nie jest w stanie zmienić kategorycznej decyzji jej mamy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Mimo, że stacje telewizyjne podejmują starania, żeby aktorka wróciła do show-biznesu, ich zachody idą na marne. Beata Tyszkiewicz nie chce dyskutować nawet o kontraktach, których realizacja przyniosłaby jej prawdziwą fortunę. Aktorka jest obecna na polskiej scenie filmowej i teatralnej od 63 lat. Uważa, że ten czas jest wystarczająco długi i nadeszła pora na wyczekiwaną emeryturę. Jesień życia ma być dla gwiazdy czasem, który spędzi z ukochanymi córkami i wnuczętami. Dworek Karoliny w Głuchach pod Warszawą stał się dla niej prawdziwą ostoją.

W ostatnich latach Beata Tyszkiewicz przeszła aż trzy zawały serca, przez co stan jej zdrowia znacznie się pogorszył. Lekarze, który ciężko walczyli o życie aktorki, zrobili wszystko, co w ich mocy, żeby pierwsza dama polskich mediów czuła się jak najlepiej. Niestety, gwiazda ma ograniczone siły witalne i nie jest w stanie sprostać takiej ilości obowiązków, jak wtedy, kiedy była jeszcze młodą kobietą. Dokładne informacje na temat jej samopoczucia nie są znane. Wiemy jednak, że Beata Tyszkiewicz nie chce zrealizować nawet turnusu w sanatorium, na który polecił jej wybrać się kardiolog. Nie chce, żeby inni pensjonariusze mogli zobaczyć, co się z nią dzieje. Jedynymi osobami, które widuje aktorka, są jej córki oraz gosposia, która pomaga w utrzymaniu mieszkania w porządku.

Dzisiaj grzeje: 1. 14-letnia Daria jest w ciąży, niebawem urodzi. Słowa o rzekomym ojcu dziecka są porażające

2. Pierwsze objawy udaru mózgu. Wiedza, która może uratować życie

Ostatnio gwiazda postanowiła zaspokoić ciekawość fanów i zdradziła, co się z nią dzieje. Beata Tyszkiewicz opowiedziała, że emerytura aktorska jest czasem, w którym postanowiła zadbać o zdrową dietę. Jej jadłospis został wzbogacony w bogaty w żelazo szpinak. Gwiazda nie stroni także od różnorakich sałatek. Zbilansowana dieta dodaje jej energii i sił witalnych. Wszystko wygląda na to, że aktorka zrezygnowała nie tylko z występów publicznych, ale także z charakterystycznego papierosa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazdor telewizji śniadaniowej zrobił na wizji coś niewybaczalnego. Zniesmaczeni internauci nie zostawili na nim suchej nitki
  2. Wielka tragedia obiegła świat. 20-letni kolarz zmarł w trakcie wyścigu, lekarze podali przerażającą przyczynę śmierci
  3. Będą zmiany obostrzeń przed wyborami? Minister zdrowia podjął ostateczną decyzję
  4. Niebywałe sceny na pogrzebie Darka, wyciskają łzy. Za miesiąc miał mu się urodzić synek
  5. Do mediów wyciekły poufne dokumenty. Pensje minimalne Polaków zostaną obniżone?
  6. Agata Duda i Andrzej Duda zostali przyłapani. Para prezydencka dała się ponieść, podobnych rzeczy jeszcze nie było

Źródło: Fakt/Pomponik/Lelum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News