Beata Tyszkiewicz odeszła z Tańca z gwiazdami
YouTube - Plotek
Piotr Bernaciak - 2 Lipca 2019

Wiadomo z jakiego powodu Beata Tyszkiewicz NAPRAWDĘ odeszła z Tańca z Gwiazdami. Strasznie smutne

Beata Tyszkiewicz nie znalazła się przy stole jurorskim w ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami". Fani bardzo obawiali się o jej stan zdrowia. Teraz poznaliśmy prawdziwą przyczynę absencji gwiazdy polskiej estrady.

Beata Tyszkiewicz od pewnego czasu nie pojawia się już na nagraniach programu "Taniec z gwiazdami", który od wielu lat święci triumfy w polskiej telewizji. Widzowie regularnie zbierają się przed telewizorami, by oglądać kolejne zmagania celebrytów na parkiecie. Mieliśmy okazję przyzwyczaić się do tego, że ich popisy ocenia właśnie legenda polskiego kina i teatru, która była kojarzona z show.

Od pewnego czasu sytuacja uległa zmianie. Okazało się bowiem, że od 21. edycji show Beata Tyszkiewicz nie będzie pojawiać się już przy stole jurorskim, co wywołało wielkie poruszenie. Widzowie twierdzili, że bez znanej jurorki oceny nie będą już tak interesujące, jak wcześniej. Długo nie mieliśmy okazji poznać prawdziwego powodu absencji doświadczonej celebrytki, którą wciąż podziwiają miliony Polaków.

Marta Kaczyńska przeżyła trudne chwileTo miała być miłość. Ale Marta Kaczyńska powiedziała mu, że to nie on jest ojcem dzieckaCzytaj dalej

Beata Tyszkiewicz odeszła z "Tańca z gwiazdami"

- Zdecydowałam się wziąć odpoczynek od „Tańca z gwiazdami". To bardzo wymagający program. Bo to nie tylko dwie godziny na wizji, ale też próby i inne długie nagrania. Na pewno będę tęsknić, to z resztą będzie chyba tęsknota obopólna - mówiła Tyszkiewicz, która przyznawała, że jest bardzo smutna z powodu odejścia z popularnego show.

Wyszło na jaw, że produkcja programu była dla aktorki zbyt męcząca po rozległym zawale, jaki przeszła. Okazuje się, że bardzo podobne zdanie na temat nieobecności gwiazdy mają również producenci programu. Jeden z nich postanowił w bardzo ciepłym tonie wypowiedzieć się o wielu latach pracy gwiazdy w telewizji, jednoznacznie wyjaśniając przyczyny jej odejścia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

marta kaczyńskaTak mieszka Marta Kaczyńska. Widok obrzydliwych luksusów powala na kolana [FOTO]Czytaj dalej

Beata Tyszkiewicz odeszła z show z powodów zdrowotnych

- Jak wszyscy, kocham panią Beatę więc zaproponowałem jej, że tak zorganizujemy pracę, by mogła spędzać w studiu jak najmniej czasu. Niestety, nie udało się pani Beaty przekonać - dodał Rinke Rooyens, producent tanecznego show, które do dziś cieszy się ogromną popularnością wśród polskich widzów.

Jednocześnie władze stacji Polsat z Niną Terentiew na czele przyznały, że Beata Tyszkiewicz w każdej chwili może wrócić do Tańca z gwiazdami, jeżeli tylko uzna, że czuje się już na siłach do powrotu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta!
  3. Wiadomo z jakiego powodu Beata Tyszkiewicz NAPRAWDĘ odeszła z Tańca z Gwiazdami. Strasznie smutne
  4. Setki klientów chcą roznieść Biedronkę. "Upokarzające!"
  5. Kim jest matka Agnieszki Chylińskiej? Totalnie inna postać niż córka
  6. Wielki smutek. Tak wygląda grób Darii Trafankowskiej

Ranczo Featured PicAktorka serialu "Ranczo" wszystko ukrywała. Jej życie legło w gruzach, właśnie ujawniono dramatyczne faktyCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News