Beata Tadla to dziennikarka, która już niemal 25 lat temu zaczęła swoją dziennikarską karierę. Od tamtego czasu wiele się zmieniło, a co najciekawsze – zmieniła się sama dziennikarka. Jak się okazuje, nie zawsze była tak piękna, jak jest teraz.

Początki kariery Tadli to praca w radiu. Dopiero po czasie dziennikarka znalazła się w telewizji. Robiła dla TVN24 i TVP1, a obecnie pracuje w Nowa TV, po tym, jak wyrzucono ją z telewizji publicznej. Kiedy 20 lat temu zaczęła karierę na ekranie, widzowie mogli podziwiać, jak się zmienia.

Trzeba przyznać, że przez ostatnie lata dziennikarka naprawdę odmłodniała i stała się piękniejsza. Mało kto już pamięta, że na początku tego wieku popularna prezenterka wyglądała całkiem inaczej. Tadla przypomniała o tym sama, publikując w sieci swoje zdjęcie sprzed 16 lat. Jak się okazuje, ważyła wówczas 18 kilogramów więcej.

W ramach przeglądu albumów… Agnieszka Milczarz jak Ty to robisz, że w ogóle się nie zmieniasz? Ta starsza pani obok Agi to ja, 16 lat i 18 kg temu... – napisała Tadla pod fotografią.

Porównując to, jak wyglądała kiedyś, a jak wygląda obecnie, na usta ciśnie się tylko pełne podziwu „wow”. Fani Beaty Tadli są zachwyceni i już żartują, że dziennikarka jest żeńskim odpowiednikiem Krzysztofa Ibisza – z każdym rokiem, zamiast się starzeć – młodnieje.

źródło: facebook.com/beata.tadla.3
źródło: facebook.com/beata.tadla.3

źródło: facebook.com

One ociekają seksem! Gwiazdy plus size w bikini [ZOBACZ!]

...

Zobacz również