Beata Tadla w szpitalu! Dramat dziennikarki

Beata Tadla w szpitalu! Dramat dziennikarki

Beata Tadla przeżywa teraz bardzo ciężki okres w swoim życiu. Dziennikarka w sobotę znalazła się w szpitalu. W jej życiu wydarzyła się prawdziwa tragedia.

Dziennikarka prowadzi serwis informacyjny "24 godziny" na antenie stacji Nowa TV. Jednak zdecydowanie nie to teraz jest jej głównym zmartwieniem. Mało które miejsce jest gorsze od szpitala do obchodzenia dnia matki. Beata Tadla właśnie tam spędziła to święto. Po udziale w "Tańcu z gwiazdami" bez wątpienia liczyła na chwile wytchnienia. Jednak los przygotował dla niej straszną tragedię.

Beata Tadla w szpitalu czuwa przy łóżku syna

W piątek syn dziennikarki Jan Kietliński trafił do szpitala z urazem kręgosłupa. Dla matki jest to jedna z najgorszych informacji, jakie może usłyszeć. Beata Tadla każdą wolną chwilę spędza przy swoim synu. Chłopak spędzi na pewno w szpitalu trochę czasu. Aktualnie są mu podawane silne leki. Wraz z matką czeka na wyniki badań. Dzięki nim lekarze będą mogli podjąć decyzję odnośnie dalszego leczenia chłopaka. Choroba dziecka zawsze jest potwornym ciosem dla matki. Jan zawsze wspierał matkę i jest z nią bardzo blisko. Teraz to on potrzebuje jej pomocy i wsparcia. Beata Tadla stara się jak może. Przynosi synowi ciepłe posiłki i spędza z nim tyle czasu, ile tylko może. Dba o to, żeby chłopakowi niczego nie brakowało. Bardzo się o niego martwi. Oddała go pod opiekę lekarzy, w których pokłada dużą nadzieję. Każda matka chce zadbać o swoje dziecko. Tadla przeżywa teraz prawdziwy koszmar. Jan jest jej jedynym dzieckiem. Widok chłopaka leżącego w szpitalnym łóżku z poważnym urazem jest dla niej przerażający. Mimo to stara się jak może. Chłopak pochwalił się ich wspólnym zdjęciem podczas ich sobotniego spotkania. Dziennikarka do późna czuwała przy chłopcu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Koszmar Katarzyny Dowbor. Mąż zgotował jej piekło
  2. Wyklęta siostra Dody nie odpuszcza! Piosenkarka w furii
  3. Ewa Farna stała się pośmiewiskiem. Jej wygląd przeraził fanów. „Wyglądasz paskudnie!”
źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News