Media ujawniają: Beata Tadla ma poważny problem z synem

Media ujawniają: Beata Tadla ma poważny problem z synem Źródło: YouTube - Plejada

Beata Tadla przez wiele lat kojarzona była z pracą w TVN oraz w telewizji publicznej. Po pewnym czasie doszło do jej rozstania z TVP, jednak kobieta wciąż jest doskonale kojarzona przez Polaków. Okazuje się, że prezenterka ma poważne problemy z synem.

Beata Tadla zaczynała pracę w mediach jeszcze w 1991 roku, gdy rozpoczęła swoją przygodę z radiem. Słuchacze docenili jej przyjemną barwę głosu, dzięki której przekazywanych przez nią informacji zawsze słuchało się z wielką przyjemnością. Kobieta zapracowała sobie na uznanie Polaków i po czasie dostała szansę pracy w ogólnopolskiej telewizji. Od tego czasu może cieszyć się wielką sympatią widzów.

W ostatnim czasie jej obecność w mediach jest rzadkością. Beata Tadla po rozstaniu z TVP zdecydowała się zdystansować od działalności w telewizji i pojawia się w mediach jedynie przy okazji różnych wywiadów. Mało kto wie jednak o jej problemach prywatnych, które w ostatnim czasie stają się coraz poważniejsze. Okazuje się, że powoduje je syn prezenterki kojarzonej z pracy w Telewizji Polskiej.

Beata Tadla ma problemy rodzinne

Od dłuższego czasu Beata Tadla nie pojawia się w mediach, co jest spowodowane odejściem z TVP. Kobieta pożegnała się z telewizją publiczną na krótko po zmianie rządu w Polsce, jednak przez lata udało jej się wyrobić sobie nazwisko w polskim dziennikarstwie. Prowadzone przez nią serwisy informacyjne w TVN24, ale przede wszystkim Wiadomości w Telewizji Polskiej oglądał niemal każdy, dlatego trudno było znaleźć osobę, która nie kojarzyłaby znanej dziennikarki.

Teraz nie pojawia się ona w telewizji zbyt często, oglądamy ją tylko przy okazji różnych wywiadów, jednak nie oznacza to, że została zapomniana przez Polaków. Miliony wciąż pamiętają ją dzięki wzorowej pracy przy przedstawianiu rodakom wieczornych informacji z kraju i całego świata, za co była wielokrotnie doceniana i nagradzana. 

Beata Tadla nie może wpłynąć na swojego syna

Mało kto zdaje sobie jednak sprawę z tego, że kobieta ma pewne problemy prywatne. Nie chodzi tym razem o rozstanie z Jarosławem Kretem, które przez wiele miesięcy było tematem wielu rozmów w polskim show-biznesie. Mowa o jej synu, który wchodzi w dorosłość. Problemy związane z tym trudnym okresem nie ominęły także jego, w związku z czym prezenterka ma pewne zmartwienia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Młody Jan Kietliński dopiero niedawno skończył 18 lat, jednak modne warszawskie kluby nie są mu obce. Młody chłopak wielokrotnie był widywany na ulicy Mazowieckiej, gdzie w stolicy mieszczą się najbardziej znane dyskoteki i inne miejsca tego typu. 

Nie podoba się to przede wszystkim jego matce, która stara się wpłynąć na swojego syna. Okazuje się, że ten nie chce jej słuchać, choć w tym roku miał podejść do matury. Częste wizyty w klubach nie mogły wpłynąć pozytywnie na wyniki jego egzaminów, przez co Beata Tadla wciąż odczuwa niepokój. Efekty nocnych imprez młodego Janka mogą okazać się fatalne, gdy w lipcu poznamy wyniki egzaminów maturalnych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News