Zaskakujące doniesienia o Beacie Tadli. Dziennikarka będzie miała drugie dziecko?

Zaskakujące doniesienia o Beacie Tadli. Dziennikarka będzie miała drugie dziecko? Źródło: instagram/beatatadla/

Beata Tadla podczas jednego z ostatnich wywiadów udzieliła odpowiedzi na pytanie dotyczące drugiego dziecka. Teraz nie ma już nawet najmniejszych wątpliwości co do tego, czy dziennikarka znów zostanie mamą.

Beata Tadla w ostatnim czasie udzieliła bardzo wyjątkowego wywiadu. 43-latka szczerze odpowiedziała na pytanie, dotyczące jej drugiego dziecka. Z pewnością niewielu spodziewało się, że usłyszy coś takiego. 

Beata Tadla zostanie mamą po raz drugi? 

43-letnia dziennikarka nie tak dawno zagościła w programie "Gwiazdy Cejrowskiego". Tadla nie stroniła od szczerych wypowiedzi, nawet na najbardziej intymne tematy. W trakcie rozmowy nie mogło zabraknąć pytania dotyczącego jej drugiego dziecka. 

Obecnie Beata Tadla jest mamą 17-letniego syna, z którego wychowaniem radzi sobie świetnie. Dziennikarz postanowił ją jednak zapytać, czy chciałaby mieć drugie dziecko. 43-latka szczerze wyznała, że były momenty, w których głęboko się nad tym zastanawiała. Otwarcie jednak przyznaje, że ma pewne wątpliwości, czy byłaby w stanie poświęcić mu tyle uwagi i cierpliwości, ile wymaga od nas opieka nad małym dzieckiem.

- Zastanawiałam się nad tym kiedyś, ale chyba nie umiałabym już włożyć tyle cierpliwości w wychowanie kolejnego dziecka - wyznaje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tadla nie zdecyduje się na drugie dziecko, bo boi się o swojego syna? 

Choć syn dziennikarki jest już prawie dorosły, Tadla wyznała, że boi się, że poczułby się mniej kochany, gdyby w ich życiu pojawiło się małe dziecko. Nie ulega wątpliwością, że noworodek wymaga od nas poświęcenia i jak największej ilości uwagi. 17-latek, mimo że z całą pewnością jest bardzo dojrzały i wyrozumiały, mógłby poczuć się zepchnięty na drugi plan. 

- Gdyby się pojawiło, to wiadomo, że pokochałabym je (...) Bałabym się, że to drugie dziecko mogłoby być mniej kochane - wyznała dziennikarka. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Barbara Kurdej-Szatan w otoczeniu umięśnionych, nagich facetów. Jej mąż będzie podwójnie zazdrosny!
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Tragiczne doniesienia, z chwili na chwilę coraz gorsze. Mnóstwo Polaków nie żyje, ogromna liczba wypadków drogowych
  4. Alicja Bachleda-Curuś ma nowego partnera. Trudno uwierzyć, kim jest wybranek jej serca
  5. Jutro mija ostateczny termin na złożenie wniosku. Wyższa emerytura dla 100 tysięcy osób
  6. Dopiero teraz przekonamy się jak wygląda prawdziwa nagła zmiana pogody. Nad Polskę nadciąga pył z Sahary

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News